reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

jeśli chodzi o to czy mąż może być przy dopochwowym usg to przy pierwszej ciąży mój był i widział nasze maleństwo(*), a teraz nie wiem. Dzis zapisalam się do lekarza i za chcwilkę się wybieram bo to na 20:00:-) a jeśli chodzi o imiona to nie chcę zapeszać ale będzie Kacperek albo Zosia:-)
Buziaki odezwę sie po wizycie:-)
 
reklama
Ja też serduszko słyszałam w 6 tygodniu, na usg dopochwowym. U mojej gin mąż może być przy takim badaniu bez problemu.
Cyprysiowa - dobrze, że się pojawiłaś, bo się już zaczęłam martwić.
 
Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam od lekarza. Mam za mało hormonu ciążowego i mam zażywać luteine. Poza tym wszystko ok:-)
Marzycielko pytałam o obecność męża przy usg dopochwowym i u mojej pani doktor nie ma z tym problemu. Mój mąż się wybiera ze mną na takowe za dwa tygodnie (miało być dzisiaj,ale ze względu na to piątkowe p. doktor stwierdziła że następne zrobimy 21 maja:-) )
 
Szczerze mówiąc to ja mojej lekarki nie zapytałam czy mąż może być na tym dopochwowym,bo byłam pierwszy raz i nawet nie wiedziałam jak to będzie wyglądać...Nie wiem czy teraz będę miała takie samo czy da mi skierowanie na normalne...Ale męża chętnie zaproszę jak będzie można,bo też chciałby już zobaczyć
icon7.gif
Ja sama niestety nic nie zobaczyłam,bo ginekolog stwierdziła,że maleństwo się przykleiło...Ale znalazła puls także w porządku:) Ale poza tym to nic mi nie powiedziała,a ja nawet nie wiem o co pytać,bo nie wiem czy powinnam coś widzieć czy nie...na szczęście idę teraz w piątek i już zapytam o wszystko co tylko możliwe;)
 
Witam !!!

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie tu do Was :-)
Jestem juz mamą Liwci no i tak jak Wy termin z drugą dzidzią mam na grudzień !!

Troszkę Was podczytywałam z ukrycia, a w środę byłam na usg i juz widziałam jak serduszko bije więc zrobiłam suwaczek i zaglądam do Was :tak:

Pozdrawiam i idę sie trochę rozejrzeć po wątku :blink:!!!!
 
Przy pierwszym USG pani doktor zapytała mnie czy chcę by mąż był przy mnie, a potem zawołała go (proszę tatusia ;-) ). Nie było żadnych problemów, pani doktor przykryła mnie lekko, bym nie czuła się skrępowana, a mąż i tak bardzo się zdziwił jakiś czas później gdy mu powiedziałam, że to było USG pochwowe :-p.
 
Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam od lekarza. Mam za mało hormonu ciążowego i mam zażywać luteine. Poza tym wszystko ok:-)
no i włąsnie ja wróciłam od lekarza i chciałam sie was o tą luteinę zapyać...a mianowicie jak juz pisałam pierwszą ciąże poroniłam i teraz ginekolog zapisała mi na wszelki wypadek luteinę ale smam nie wiem czy powinnamto brać...cholera czy któraś z Was była w takiej sytuacji? Brałyście wtedy luteinę?:baffled:
 
Hey :)
A ja mam pytanie na takie USG dopochwowe wpuszczają mężów??
Tez bym chciała aby mój TZ za 3 tyg. posłuchał serducha.

:tak:Pewnie że wpuszczają.Mnie sie nawet gina sama zapytała czy zawołac tatusia......:-)
Co do imion to dziewczynka napewno będzie Michalinka Aleksandra ale wszystkie kalkulatory skazują na chłopca więc będzie Michał Adam. A dlatego na M bo wszystkie imiona w naszej rodzince zaczynają się na M: ja-Mariola Maryla, mąż-Marcin a córeczka-Martyna Krystyna:-p
 
reklama
little_mi przelaż Amelce najserdeczniejsze zyczenia od e-ciotki Agi i Janka, zdrowia, dobrego humoru na codzień, pociechy z rodziców i spełnienia marzeń z okazji skończenia roczku :-D.
 
Do góry