reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kurcze ja też nie mogę się doczekać kiedy serduszko usłyszę. Do lekarza idę już w piątek i zastanawiam się, czy to nie będzie za wcześnie na podsłuchanie fasolki;-)
 
reklama
bicia serca przez ten taki "glosniczek" nie przez usg slucha sie standardowo na kazdej wizycie ale od 15 tyg najwczesniej, zazwyczaj sluchaja tak kolo 18
 
Cyprysiowa martwilysmy sie o ciebie , odezwijs ie czasem do nas , i podeslij jakies fluidki!!
 
Słuchajcie, a dlaczego niby mają nie wpuścić męża na dopochwowe? Ja osobiście nie chciałabym żeby mój mąż był przy dopochwowym, ale nie widze powodów, by miało go nie być jak byśmy chcieli. A serca przez usg słuchałam w 6 tyg.
Pozdrawiam Was no i faktycznie ta Cyprysiowa tu za rzadko zagląda!!!! ;-)
 
reklama
Do góry