reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
jak bylam mlodsza to sie zawsze dziwilam jak aktorka ktora w jednym serialu zginela w jednym serialu moze grac w drugim skoro juz jej na swiecie nie ma:-D:-D

ajj, daj spokój, ja to w ogóle głupia jestem :zawstydzona/y: wczoraj Olek wraca z pracy i pyta co tam, a ja mu że Maja jest w ciąży :-D:sorry2: a on tego nawet nie ogląda :sorry2: hahahh


ale dopiero w ciąży zaczęłam oglądać na wspolnej
 
ajj, daj spokój, ja to w ogóle głupia jestem :zawstydzona/y: wczoraj Olek wraca z pracy i pyta co tam, a ja mu że Maja jest w ciąży :-D:sorry2: a on tego nawet nie ogląda :sorry2: hahahh


ale dopiero w ciąży zaczęłam oglądać na wspolnej

:-D:-D:-D

ja to od poczatku ogladam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:kiedys nawet tasiemce brazylijskie ogladalam:zawstydzona/y: :-D ale mi przeszlo :-D
 
Dziendobry dziewczynki :)))
Przedewszystkim buziaczki dla solenizantow i gratulacje dla Oliwki :))))))) Zdrowka dla Juleczki i wiecej nie pamietam co mialam napisac bo padam na twarz:zawstydzona/y: Od kilku dni mis wziol dodatkowa fuche i wraca kolo 24 a na rano do swojej pracki i wszystko na mojej glowie praca,, dom dwoje dzieci :-D:-D Nie mam czasu na nic :/// Super te torty co pokazywalyscie, ale nie wiem jak te w Pl ale jak tu kiedys kupowalam taki pilkarski na przyjzd mojego brata i jeden z kubusiem puchatkiem na malego chrzciny jao taki dodatkow to wygladaly slicznie ale nie jadalne:no::no::no: Nie mozna powiedziec, ze byly niesmaczne, wcale nie dalo sie ichzjesc, byly w srodku tylko te spody od tortow przelozone odrobina jakiejs marmolady a to wszystko udekrowane tona takiego sztucznego lukru jak plastelina, ale do zdjecia fajne :-D:-D

super :tak::tak::tak:


Kto ogląda Na Wspólnej?? Żal mi biednego Igora :-(
Ja ogladam, tez mi go zal, akurat teraz, jak sie im zaczelo ukladac:sorry2: A co Wy zrobilybyscie na miejscu Mai? Bo ja nie wiem:no: trudna decyzja
 
jak bylam mlodsza to sie zawsze dziwilam jak aktorka ktora w jednym serialu zginela w jednym serialu moze grac w drugim skoro juz jej na swiecie nie ma:-D:-D
Moja babcia była jeszcze lepsza, jak była mała to rozkręciła całe radio, bo powiedzieli że gra jakaś tam kapela, a ona chciała sprawdzić jak oni wszyscy sie tam zmieścili:-D:-D:-D, ale wpierdziel dostała:-D

Ja ogladam, tez mi go zal, akurat teraz, jak sie im zaczelo ukladac:sorry2: A co Wy zrobilybyscie na miejscu Mai? Bo ja nie wiem:no: trudna decyzja
Bardzo trudna decyzja, ale zostałabym z Igorem, przeciez nie kocha Tadeusza i co będzie z nim tylko dla dziecka:-(, długo tak sie nie da

OLIWCIU, gratulacje dla Ciebie

Kokusia, super, ze akcja z allegro zakonczyła sie jednak pozytywnie dla Was, tylko pewnie trochę nerwów to kosztowało.

Ollcia, trzymam kcuki, zeby paczka doszła jak najszybciej. Może gościa zawiesili, bo nie zapłacił prowizji:sorry:
 
witam:tak:

sama niewiem co bym zrobila na miejscu mai ale tak jeszcze wczoraj o tym myslalam ze moze ona zaszla jeszcze przed ich rozstaniem czy to dluzej trwalo:sorry2: a igor chce z nia byc mimo wszystko?

widze ze jednak bym sie nie doczekala Agaci ,mam nadzieje ze wszystko oki:tak:
Wszystkiego najlepszego dla Natalki z okazji urodzinek przedewszystkim zeby dzieciaczki Ci nie dawaly zabardzo w kosc ten wiekszy i ten mniejszy:)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry.

Spóźnione życzenia dla najmłodszej solenizantki wczorajszej-Zuzieńki-wszystkiego naj naj naj maluszku.

I oczywiście dla dzisiejszych solenizantek-Vikusi i Zuzi-rośnijcie zdrowo dziewczynki.

A dla natalki dużo dużo zdrówka i mało dolegliwości ziążowych :-)

:-)

KASOWNIK JAK NIC :-D:-) Fajnie,.....juz, któraś u nas na bb miała kasownik to znaczy dzieciaczek miał lub ma.....u nas 4 na dole i poza tym pusto.....:sorry2:

No mój Olus tak miał...Wyglądał cudnie :-D

Jeśli chodzi o tort to ja na bank zamawiam, w cukierniach są teraz tak fajne do wyboru..
na przykład przed chwilą znalezione w necie:

Zobacz załącznik 178200 Zobacz załącznik 178201 Zobacz załącznik 178202 Zobacz załącznik 178203

Olu, dziewczyny maja rację-ceny tych tortów są powalajace...

hey wieczornie


Jakoś dałam dzisiaj rade.
Jeszcze czuje się jak połamana i jestem słaba ale dam rade bo zawsze dawałam:-)

A wogóle to chciałam już z czystym sumieniem napisać , że Oliwia CHODZI!!!:-):-):-):-)
Cały dzień dzisiaj o własnych siłach przechodziła.
Stara się wogóle nie raczkować tylko cały czas chodzi.


Lecę Was podczytać . Buźka:-)


Gratulacje dla Oliwci-w końcu to już duża panna :-)
 
reklama
Witajcie

Nie wiem czy tutaj mogę pisać, ale co tam napisze najwyżej Cyprysiowa mnie upomni :zawstydzona/y:
Wczoraj bylismy u tej pani doktor, powiedziała że mały jest taki drobny po mnie i po mężu, jest na 3 centylu we wzroscie i wadze czyli jest miarowy. Nie ma powiększonej wątroby, brzuszek ma ładny ( czyli nie jest twardy i wysadzony, co jest powodem złego przyswajania pokarmu|) Obserwowała go i powiedziała ze tak ruchliwe dziecko nie ma szans być grubsze. Narazie mamy poczekać i podawać jeden posiłek z SINLAC, podobno jest tuczące, za miesiąc przyjść do kontroli i jak bedzie waga stała albo spadała to zrobi USG brzuszka.

Przed samym wyjazdem do pani doktor mały dostał 38,8 goraczki ( z odjęciem 38,3). Zbadała go i nie ma zaczerwienionego gardła, czysto na oskrzelach, zadnego kataru, kaszlu nic tylko temperatura. Kazała zbijac i powiedziała ze to moze byc na ząbek, ale nie jest wykluczone ze coś się jeszcze rozwinie, jakaś infekcja.
Dzisiaj Mati tez ma gorączkę, juz mu zbiłam, nie ma kataru :confused:
Kazała podawać tran taki dla dzieci cytrynowy Mollerc i jak bede podawac go to juz odtawic wit D3 i cebion. Przepisałą również BioGaia - probiotyczne krople dla dzieci- suplement diety.

No i to chyba na tyle.
Jutro mojej siostry syn ma osiemnastkę i nie wiem co mam teraz zrobic, czy jechac z małym czy nie ?

Dagulla bardzo dziękuję za pamieć i troskę.
 
Do góry