reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witamy piątkowo:tak: Ja dzisiaj z poslizgiem bo po pierwsze męzyk ma dłuższy weekend a po drugie mam chore dziecko
Dzień dobry.


I oczywiście dla dzisiejszych solenizantek-Vikusi i Zuzi-rośnijcie zdrowo dziewczynki.

A dla natalki dużo dużo zdrówka i mało dolegliwości ziążowych :-)
STO LATEK KOCHANE TE MAŁE I TA DUŻA:-D
Witajcie

Nie wiem czy tutaj mogę pisać, ale co tam napisze najwyżej Cyprysiowa mnie upomni :zawstydzona/y:
Wczoraj bylismy u tej pani doktor, powiedziała że mały jest taki drobny po mnie i po mężu, jest na 3 centylu we wzroscie i wadze czyli jest miarowy. Nie ma powiększonej wątroby, brzuszek ma ładny ( czyli nie jest twardy i wysadzony, co jest powodem złego przyswajania pokarmu|) Obserwowała go i powiedziała ze tak ruchliwe dziecko nie ma szans być grubsze. Narazie mamy poczekać i podawać jeden posiłek z SINLAC, podobno jest tuczące, za miesiąc przyjść do kontroli i jak bedzie waga stała albo spadała to zrobi USG brzuszka.

Przed samym wyjazdem do pani doktor mały dostał 38,8 goraczki ( z odjęciem 38,3). Zbadała go i nie ma zaczerwienionego gardła, czysto na oskrzelach, zadnego kataru, kaszlu nic tylko temperatura. Kazała zbijac i powiedziała ze to moze byc na ząbek, ale nie jest wykluczone ze coś się jeszcze rozwinie, jakaś infekcja.
Dzisiaj Mati tez ma gorączkę, juz mu zbiłam, nie ma kataru :confused:
Kazała podawać tran taki dla dzieci cytrynowy Mollerc i jak bede podawac go to juz odtawic wit D3 i cebion. Przepisałą również BioGaia - probiotyczne krople dla dzieci- suplement diety.

No i to chyba na tyle.
Jutro mojej siostry syn ma osiemnastkę i nie wiem co mam teraz zrobic, czy jechac z małym czy nie ?

Dagulla bardzo dziękuję za pamieć i troskę.
Agaciu to super że wszystko się wyjaśniło i jednak taka natura Matiego.
A z ta gorączką to ja właśnie przerabiam to z Martyną od wczoraj. I żadnych innych objawów nie ma a trzydniówkę już przechodziła. Ja myślę że to jakiś wirus w powietrzu bo my z M też zaczynaliśmy najpierw gorączką a teraz oboje chorzy:no:

Dzisiaj było o tym w dzien dobry tvn :tak:
Też to widziałam:tak:
 
Hey Kochane


Dzisiaj miałyśmy bardzo ciężka noc.
Pysia ma chyba uczulenie na mleko.
Na kolacje zjadła słoiczek Hippa Kaszka mleczna z biszkoptami i całą noc mialy biegunkę oraz ostry ból brzucha.
Taki sam jek wtedy kiedy podałam jej Bebiko 3:no:
Jak zje na kolacje owocową owsianke lub jogurt to jest ok.
ale wtedy nie je mleka w nocy.
Więc wychodzi na to , że ona ma mleko tylko w jogurtach bo inaczej nie chce.
Muszę z nią do lekarza pójść.
 
Ja ogladam, tez mi go zal, akurat teraz, jak sie im zaczelo ukladac:sorry2: A co Wy zrobilybyscie na miejscu Mai? Bo ja nie wiem:no: trudna decyzja

Igor, Igor, Igor :-D:tak::-D

witam:tak:

sama niewiem co bym zrobila na miejscu mai ale tak jeszcze wczoraj o tym myslalam ze moze ona zaszla jeszcze przed ich rozstaniem czy to dluzej trwalo:sorry2: a igor chce z nia byc mimo wszystko?

Igor chce...

I oczywiście dla dzisiejszych solenizantek-Vikusi i Zuzi-rośnijcie zdrowo dziewczynki.

sto lat :tak:

Witajcie

Nie wiem czy tutaj mogę pisać, ale co tam napisze najwyżej Cyprysiowa mnie upomni :zawstydzona/y:
Wczoraj bylismy u tej pani doktor, powiedziała że mały jest taki drobny po mnie i po mężu, jest na 3 centylu we wzroscie i wadze czyli jest miarowy. Nie ma powiększonej wątroby, brzuszek ma ładny ( czyli nie jest twardy i wysadzony, co jest powodem złego przyswajania pokarmu|) Obserwowała go i powiedziała ze tak ruchliwe dziecko nie ma szans być grubsze. Narazie mamy poczekać i podawać jeden posiłek z SINLAC, podobno jest tuczące, za miesiąc przyjść do kontroli i jak bedzie waga stała albo spadała to zrobi USG brzuszka.

Przed samym wyjazdem do pani doktor mały dostał 38,8 goraczki ( z odjęciem 38,3). Zbadała go i nie ma zaczerwienionego gardła, czysto na oskrzelach, zadnego kataru, kaszlu nic tylko temperatura. Kazała zbijac i powiedziała ze to moze byc na ząbek, ale nie jest wykluczone ze coś się jeszcze rozwinie, jakaś infekcja.
Dzisiaj Mati tez ma gorączkę, juz mu zbiłam, nie ma kataru :confused:
Kazała podawać tran taki dla dzieci cytrynowy Mollerc i jak bede podawac go to juz odtawic wit D3 i cebion. Przepisałą również BioGaia - probiotyczne krople dla dzieci- suplement diety.

No i to chyba na tyle.
Jutro mojej siostry syn ma osiemnastkę i nie wiem co mam teraz zrobic, czy jechac z małym czy nie ?

Dagulla bardzo dziękuję za pamieć i troskę.

noo, ta lekarka wydaje się być konkretna i chyba wie co mówi :tak: ja bym jej Agaciu posłuchała :tak:
a co do osiemnastki, to poczekaj do jutra - może coś się wyjaśni...
 
widze ze dentysta na topie:-D:sorry2: powodzenia ollcia ja ide jeszcze za tydzien i mam spokoj a wczoraj to myslalamze wyjde z siebie :no:

Kokusia duzo zdrowka:tak:
Marzycielko lepiej przejdz sie z małą do lekarza:tak:
 
reklama
Heeeeeloł:-)

Dzień dobry:-) Choć taki hmm...zmęczony:-p

Wpadam dać Wam znać,ze żyję,żeby nie było:-p

Mężu wrócił do domku o 2:30:tak: Fabian z wrażenia do 3:30 nie spał i nawet siedział z tatą w łazience jak się kąpał;-) A my nie spaliśmy do 5:30:zawstydzona/y: A o 7:00 pobudka:eek: Mariusz sobie dospał i pojechał teraz zmienić opony.A Fabian tak za nim płacze:-( Bidulek...Po obiadku jedziemy na zakupki,po zaproszenia na urodzinki:tak: Po buciki zimowe dla małego i takie pierdołki:tak:
Taaak się ciesze,ze jesteśmy w komplecie:-) A i dostałam śliczne perfumki,a Fabian skrzeczącą małpę,której się boi:-D
 
Do góry