reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

hey wieczornie


Jakoś dałam dzisiaj rade.
Jeszcze czuje się jak połamana i jestem słaba ale dam rade bo zawsze dawałam:-)

A wogóle to chciałam już z czystym sumieniem napisać , że Oliwia CHODZI!!!:-):-):-):-)
Cały dzień dzisiaj o własnych siłach przechodziła.
Stara się wogóle nie raczkować tylko cały czas chodzi.


Lecę Was podczytać . Buźka:-)

Oliwka GRATULACJE dla Ciebie zdolniacho!!!!

Olcia mam nadzieje,ze dojdzie paczuszka...ja czekam na zwrot kasy i tez lipa....:sorry2::dry:
 
reklama
A wogóle to chciałam już z czystym sumieniem napisać , że Oliwia CHODZI!!!:-):-):-):-)
Cały dzień dzisiaj o własnych siłach przechodziła.
Stara się wogóle nie raczkować tylko cały czas chodzi.

super!!! :tak: brawo Oliwciu ico_brawo.gif
 
Wiecie co :wściekła/y::eek:
Wygrałam 2 tygodnie temu aukcję na allegro - ubranka dziecięce ( nowe, firmówki, dosyć tanio się udało ). Pieniążki od razu przelałam, no i dzisiaj sobie przypomniałam że paczka już powinna dojść... dzwonię do sprzedawcy ale nie odbiera, więc myślę sobie - napiszę maila. Zawsze piszę przez allegro żeby mieć potwierdzenie że wysłałam. No i klikam Wyślij, a tam mi pokazuje że allegrowicz ma zawieszone konto :no::wściekła/y: kurcze, no mam nadzieję że pomimo wszystko paczka dojdzie, w sumie to nie wiem czemu ma konto zawieszone, bo brak negatywów, no a w jednym pozytywnym komentarzu miał napisane że towar ok tylko paczka szła długo... mam nadzieję że i w moim przypadku tak będzie :dry:
Ollcia ja miałam podobną sytuację. Wygrałam paczkę z nowymi firmówkami dla Martyny za bardzo śmieszne pieniądze i też od razu przelałam pieniądze i zadowolona sobie czekam na paczkę. Po tygodniu myslę kurde coś jest nie tak bo zwykle góra tydzień i już wszystko dochodzi. Więc pisze meila do kobiety czy wysłała juz paczkę a ona do mnie że nie bo pieniędzy jeszcze nie ma a ona poprzedniego dnia skasowała stare konto i żebym wpłaciła pieniądze na nowe. No to ja kurde zawsze góra na drugi dzień były no i napisałam jej że jeśli przyjdzie mi jakikolwiek zwrot że nie ma konta czy coś w tym stylu to dopiero jej zapłacę. No i czekam sobie spokojnie( no prawie) aż przyjda mi papierowe wyciągi z konta cobym miała jakąś podkładkę przy zgłoszonym sporze. I jak już miałam to zgłaszac baba mi napisała że bardzo mnie przeprasza ale nie zauważyła wtedy wpłaty i dopiero jak jej wydruk przyszedł to oczywiście pieniądze są i już paczkę wysyła. No i tym sposobem czekałam na paczkę ponad miesiąc ale jestm bardzo zadowolona bo ciuszki świetne i akurat przyszły przed urodzinami Tusi więc były jako dodatkowy prezent. Życzę żebyś i Ty się wkońcu doczekała.
Byc może kupowałaś u tej samej kobiety co ja:dry:Tylko ja pisałam do niej normalnie na meila a nie przez allegro.

hey wieczornie


Jakoś dałam dzisiaj rade.
Jeszcze czuje się jak połamana i jestem słaba ale dam rade bo zawsze dawałam:-)

A wogóle to chciałam już z czystym sumieniem napisać , że Oliwia CHODZI!!!:-):-):-):-)
Cały dzień dzisiaj o własnych siłach przechodziła.
Stara się wogóle nie raczkować tylko cały czas chodzi.


Lecę Was podczytać . Buźka:-)
GRATULACJE DLA NASZEJ PRZEDOWNICZKI:tak::tak:

A no i musze się pochwalic że wkońcu odzyskaliśmy swoje pieniądze za nieudaną transakcję na allegro.
 
Kokusia to super :tak:

Olcia ja akurat nie ogladalam bo malego usypilam dopiero zasnal:blink: i wogole ostatnio malo mam czasu na moje seriale jedyne co to brzydule staram sie ogladac codziennie jak nie o 18 to o8:-D
 
a moze sie okaze ze to jego dziecko czy juz wiadomo ze nie bo akurat w tym temacie od poczatku nie jestem:sorry2:

nie jego, bo oni wrócili do siebie 2 tyg temu, a Maja jest w 2 miesiącu... no i niby dała szansę Igorowi i mieli się spotkać, ale przysłała mu list że jednak zdecydowała się na powrót do Tadeusza :eek:
Jak ja nie mogę obejrzeć wieczorem to oglądam na następny dzień powtórkę o 11 :tak:
 
reklama
jak bylam mlodsza to sie zawsze dziwilam jak aktorka ktora w jednym serialu zginela w jednym serialu moze grac w drugim skoro juz jej na swiecie nie ma:-D:-D
 
Do góry