reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
czwarta:-):-):-):-)

Kankiya biedna Bianeczka:-( A co to za zmiany w glowce?
?
jakąś bruzdę pośrodkową ma poszerzoną:baffled::baffled:, ale dopóki się nie zwięsza jest ok:zawstydzona/y::zawstydzona/y:patrzyłam wczoraj na foty mojego B jak był mały i mają prawie identyczne główki więc się pocieszam,że będzie ok

U nas szok Bianka przespała ciągiem od 19 do 1 w nocy:szok::szok::szok::-), no , ale póżniej nadrobiła wstawanie:-D:-D
 
Ehhh dziewczęta jak mi się nie chce chodzić do tej roboty...poza tym mam dalej wyrzuty sumienia że młodą z nianią zostawiam... chociaż niania oczywiście w porządku...ehhh głupie to życie.
 
jezdem.......... Witam! A mam megaśne wory pod oczami bo mi dzieć nie dał dziś pospać. Co godzinkę cycek a od rana jeczenie, teraz znów cycka i nie chce puścić. Zdążyłam google przejrzeć w poszukiwaniu masażu bo tak mnie plecy bolą, że poprostu nie ma słów. Niedługo sie nie rusze chyba.

tygrys - pierwszy raz słysze żeby ktoś za jesienią i swetrami tęsknił:szok:

Dzięki Agaciu i Tobie też Madzienko

Bianeczka ma duża anemię po szpitalu i jest taka bladziunia bidulka:-( najlepsze jest to,że dalej nie znależli przyczyny gorączkowania niby trzdniówka do tego ma infekcję w moczu - załapała od koleżanki z pokoju anginę no i kropili jej uszka chyba zapobiegawczo, a i ma powiększoną wątrobę od infekcji i mamy ją zbadać powtórnie po antybiotykach masakra tyle tego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:cały czas ryczałam w szpitalu,bo codziennie cos nowego wymyślali - jedna dobra wiadomość po usg głowki ,że nie ma nic grożnego jest drobna zmiana raczej dziedziczna dlatego głowka spora,ale mamy kontrolować usg co miesiąc:-:)-(
kankiya - dużo, dużo zdrówka dla Bianeczki. Bidulka mała. uściski.
 
Ehhh dziewczęta jak mi się nie chce chodzić do tej roboty...poza tym mam dalej wyrzuty sumienia że młodą z nianią zostawiam... chociaż niania oczywiście w porządku...ehhh głupie to życie.

ano życie.................:baffled::baffled::baffled:

tygrys - pierwszy raz słysze żeby ktoś za jesienią i swetrami tęsknił:szok:

hiihi to jestem pierwsza:):-D:-D:-D
 
reklama
STO LAT DLA PATUSI :tak::tak:

Wszystkiego najlepszego dla śliczniutkiejPatusi:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Wszystkiego naj naj naj dla Patusi kochaniutkiej naszej.....rośnie zdrowo iskiereczko:*
Hejka Babolki czwata, ja tez juz po kawce ale zaraz sie wybieram do kuchni po kolejną;-)

wczoraj wpadłam na chwilke i nawet podziekowan od Patusi nie przekazałam za zyczonka wiec spiesze bład naprawic DZIEKUJEMY :-)

Tygrysie ja posłusznie sie melduje na posterunku:tak:
a co do jesieni to ja nie przepadam od razu jakies doły mnie łapią i jest mi zle :no:
 
Do góry