reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam się i ja niedzielnie. Też dopiero teraz dotarłam na bb, choć pogoda u nas, że szkoda gadać :wściekła/y:Leje i leje, zwariować można. Dzieciaki znudzone i marudne, Hanka śpi mi ostatnio jakieś dwa razy po pół godziny w ciągu dnia :baffled: Masakra jakaś.

natalkaa - kaca nie zazdroszczę, ale fajnej imprezki to tak :-D
tygrysku - ja zawsze lubiłam przeprowadzki, tzn. lubiłam ustawianie wszystkiego w nowym miejscu :-DA po pudła to szłam zawsze do pierwszego lepszego sklepu spożywczego, tam się tego dziennie ileś tam wyrzuca. Grzecznie poprosiłam i nigdy mi nie odmówiono :-D

pozdrawiamy z krynicy morskiej. pogoda poki co słaba ale czekam az sie polepszy :-) rybka i pierwszy goferek zaliczone.
i musze sie pochwalic moj Jas RACZKUJE :-D zasuwa jak mały motorek :-D

Gratulacje dla Jasia!!! Gigant z niego! Goferki nad morzem, mniam, mniam...

edee - ale mi smaka tym kalafiorem narobiłaś!!!
 
reklama
Dziendobry laseczki!!
My tez wczoraj na grilliku bylismy, mamusia sie objadl pysznosci i wstyd sie przyznac ale tez opila bardzo:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.Serwowali takie pysszne drinki z malibu, ze alkoholu nie bylo czuc, a w glowe poszlo i to barzdo, nie wiem jak trafilam do domu, w takim stanie to nawet za panny nie wracalam :pPP Maz musial wykapac malego, polozyc spac i wstawac do niego w nocy, a rano leciec mi po zimnaaaa mineralna.Czuje sie okropnie, leze w luzeczku :pP I jest mi wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
aaa i 1000000 lat dla dzisiejszych solenizantow
Natalko kochana raz nie zawsze.....wydobrzejesz:)))))
hejjjjjj co tam pusto?:szok::szok::szok::szok:

u nas piękna pogoda więc spacerek zaliczony echhhhhhhh ostatnio mało tutaj zaglądam gdyż mąż miał urlop i jakoś tak byłam zajeta hehehe:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: ale od poniedziałku wraca do pracki więc znów częściej będę tutaj zaglądać:tak::tak:

a w przyszły wekend planujemy przeprowadzkę chyba że się nie wyrobimy to za 2 tygodnie jezu jak mi się nie chceeeeeeeeeeeee :no::no::no::no::no:
Tygrysku najwazniejsze ze na swoje.....tylko pozazdrościc....taka przerowadzkę to ja bym chciała :tak::tak:
pozdrawiamy z krynicy morskiej. pogoda poki co słaba ale czekam az sie polepszy :-) rybka i pierwszy goferek zaliczone.

i musze sie pochwalic moj Jas RACZKUJE :-D zasuwa jak mały motorek :-D
Myszqo GRATULACJE dla mojego niedoszłego zięcia.....zdolniacha....brawo:))) No i zyczymy polepszenia pogody i udanego wypadu nad morze:)
 
Ale puuustooooo :szok::szok::szok::szok:

Wyłazić mamusieńki wszystkie,:wściekła/y::wściekła/y: co robicie, że Was na bb nie ma :eek::evil::evil::evil::evil:, jak ja jestem :-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D, a jak ja pójdę to Wszystkie się zejdą :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, oj nie ładnie, nie ładnie :no::no::no::no:

Ja właśnie znalazłam chwilkę, żeby troszkę odetchnąć :tak::tak:, od rana kszątam się w kuchni :szok::no::wściekła/y::wściekła/y:, już mi się nic nie chce :-(
robiłam ziemniaczki i kalafior panierowany i wrzucony do frytkownicy :tak::tak:, pyyycha będzie :-p:-D:-D, a jak dupsko urośnie :zawstydzona/y:, jeszcze... :baffled::sorry2: a i do tego sos serowo, majonezowo, czosnkowy :-D:-D:-D, żyć i nie odchodzić od stołu (i tak bym nie miała siły wstać :sorry2:) :-D:-D
Witam

Edee napisz na kulinarnym przepis tego sosu serowo, majonezowo czosnkowego bo wydaje mi sie że jest pyszny;-)
 
I znów jestem.
Była u nas dzisiaj koleżanka z dzieciakami na kawce, obżarłąm sie ciasta, a potem wyskoczyliśmy na chwilkę na spacerek, mimo ze pogoda taka sobie.

Natalka, oj poszalałaś, ja wczoraj też pojadłam pyszności, ale pić nie mogłam, bo ktoś musiał kierować autem i padło na mnie, ale dzisiaj chyba sobie jakegoś drinkacza wychylę;-).

Tygrysku, fajnie masz z tą przeprowadzką, troche zamieszania, ale zawsze co własne to własne, no i urządzania zazdroszzcę.

Myszqo, grtaulacje, Jasiu bardzo szybciutko sie rozwija, dzielny chłopaczek.

Ja dopiero narzekałąm, ze Młoda nie siedzi, no i juz siedzi, nie siada sama, ale siedzi już łdnie i długo. Ugotowałam dzisiaj Małej kisielek owocowy i nawet jej smakował:-), no i zamieniliśmy głęboki na spacerówkę, mam już dużą córę;-)
 
pozdrawiamy z krynicy morskiej. pogoda poki co słaba ale czekam az sie polepszy :-) rybka i pierwszy goferek zaliczone.

i musze sie pochwalic moj Jas RACZKUJE :-D zasuwa jak mały motorek :-D

oj przy goferkach to i pogoda może byc kijowa:-pnie no żartuje, życzę poprawy, i gratulacje dla Jasieńka

Ja dopiero narzekałąm, ze Młoda nie siedzi, no i juz siedzi, nie siada sama, ale siedzi już łdnie i długo. Ugotowałam dzisiaj Małej kisielek owocowy i nawet jej smakował:-), no i zamieniliśmy głęboki na spacerówkę, mam już dużą córę;-)

no pewnie, że dużą i zdolną:tak:
 
reklama
bliźniaki - duża, duża :-D A mnie się moja Hania ciągle wydaje takim malusim niemowlaczkiem, bo jeszcze nawet nie siedzi i taka drobniutka jest, że nie mogę czasem uwierzyć, że ma już 7 miesięcy.​
 
Do góry