reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ale puuustooooo :szok::szok::szok::szok:

Wyłazić mamusieńki wszystkie,:wściekła/y::wściekła/y: co robicie, że Was na bb nie ma :eek::evil::evil::evil::evil:, jak ja jestem :-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D, a jak ja pójdę to Wszystkie się zejdą :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, oj nie ładnie, nie ładnie :no::no::no::no:

Ja właśnie znalazłam chwilkę, żeby troszkę odetchnąć :tak::tak:, od rana kszątam się w kuchni :szok::no::wściekła/y::wściekła/y:, już mi się nic nie chce :-(
robiłam ziemniaczki i kalafior panierowany i wrzucony do frytkownicy :tak::tak:, pyyycha będzie :-p:-D:-D, a jak dupsko urośnie :zawstydzona/y:, jeszcze... :baffled::sorry2: a i do tego sos serowo, majonezowo, czosnkowy :-D:-D:-D, żyć i nie odchodzić od stołu (i tak bym nie miała siły wstać :sorry2:) :-D:-D
 
reklama
juz wylazłam, bo ja...cichociemna byłam:ninja2:dlatego mnie nie było, a teraz idę komnetować, bo znów zaległości:tak:
Ale puuustooooo :szok::szok::szok::szok:

Wyłazić mamusieńki wszystkie,:wściekła/y::wściekła/y: co robicie, że Was na bb nie ma :eek::evil::evil::evil::evil:, jak ja jestem :-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D, a jak ja pójdę to Wszystkie się zejdą :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, oj nie ładnie, nie ładnie :no::no::no::no:

Ja właśnie znalazłam chwilkę, żeby troszkę odetchnąć :tak::tak:, od rana kszątam się w kuchni :szok::no::wściekła/y::wściekła/y:, już mi się nic nie chce :-(
robiłam ziemniaczki i kalafior panierowany i wrzucony do frytkownicy :tak::tak:, pyyycha będzie :-p:-D:-D, a jak dupsko urośnie :zawstydzona/y:, jeszcze... :baffled::sorry2: a i do tego sos serowo, majonezowo, czosnkowy :-D:-D:-D, żyć i nie odchodzić od stołu (i tak bym nie miała siły wstać :sorry2:) :-D:-D

smakówa smakówa....:tak:same pyszności

Mamusia ale ikei nie ma w lodzi:-:)-:)-:)-(
Na alegro znalazlam beciaczku dziekowac dziekowac:tak::tak::tak::tak:

nie ma sprawy Tygrys;-)cieszę się że mogłam pomóc
 
reklama
niooooooooo:-:)-:)-:)-( a mam pytanie gdzie mozna kupic takie wielkie pudła tekturowe do przeprowadzek????????????????????

Popytaj w sklepach, ja dostałam za darmo sporo mocnych kartonów własnie od nich. W Ikei niestety dość drogie są takie pudła.

pozdrawiamy z krynicy morskiej. pogoda poki co słaba ale czekam az sie polepszy :-) rybka i pierwszy goferek zaliczone.

i musze sie pochwalic moj Jas RACZKUJE :-D zasuwa jak mały motorek :-D

SUPER!!! Gratuluję:-D.
Oby pogoda wam się polepszyła.
 
Do góry