reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agawar jak lekarze mówią,że jest wszystko w porządku to chyba nie mamy się co martwić...Ty chyba też masz termin na 5.12???Ja zmieniam w tym miesiącu lekarkę.I zastanawiam się czy powiedzieć jej o tym czy po prostu zmienić i tyle...??

Aga Ty nigdy nie przeszkadzasz:) Miło,że nadal nas odwiedzasz:) Napisz jeszcze co u Ciebie lekarze mówią????
 
reklama
wiecie...do du... z tymi lekarzami...nie wiem nic...ten mój pacan mnie normalnie zbył i kazał przyjśc po 3 @......i tyle,nawet nie dał mi sie wypytac o nic....badania?moze jak przyjde następnym razem....Załatwiłam sobie wizytę u lekarza co mnie na oddział przyjmował ale to dopiero 7 lipca...może ten okaze wiecej lojalności.Ogólnie beznadzieja!!!Nic nie wiem i to jest najgorsze.
 
WITAJCIE DZIEWCZYNKI!!!Ja na szczęście mam dobrego lekarza, za każdym razem wszystko wytłumaczy i pokaże, no i zawsze mam USG, to jest dla mnie ważne, bo co trzy tygodnie widzę swoje maleństwo i wiem że wszystko ok, Ale ja chodzę prywatnie to też może być róznica. Kurcze tak apropo to jesteście lekiem na całe zło, zawsze mi humor poprawicie, zawsze mi weselej jak was poczytam i widzę, że wszystkie mamy podobne problemy i podobnie na nie reagujemy. Miło być z wami pa, pa!
 
Hej dolacze do Was jesli mozna:) Termina mam na 18 grudnia i juz sie doczekac nie moge kiedy poczuje pierwsze ruchy mojej dzidzi:) Gratuluje przyszlym mamusiom:)
 
Aga Ci lekarze to są do dupy...Ciężko znaleźć dobrego...Nawet jak sie zapłaci...I tak każdy powie Ci co innego:wściekła/y:

Zozakoza to bardzo dobrze:-) Po to tutaj jesteśmy:tak:
 
Ania2608 rzeczywiście termin mam na 5.12 , a wg usg maluch jest tydzień większy wiec moze urodzę w listopadzie. Pytalam lekarki o brak ruchów, mówila, ze to za wczesnie, zeby się nie stresowac.
 
Ja zmieniłam lekarza ale powiedziałam, ze zmieniła bo mi poprzedni nie odpowiadał. Muszę Wam się przyznać, ze znów mam ochotę na zmianę , nie mogę przezyc tego, ze nie zrobila mi w 12tc przezierności karkowej:(:(:(
Dodam, ze zmieniłam lekarza z NFZ na prywatnego, usg co miesiąc-koszt z badaniem 100zł
 
A ja właśnie wybieram się na uczelnie, mam takiego stresa że szok :baffled:

AAAA właśnie poczułam pierwsze ruchy hahaah ale super :)

Na pewno żadna z was tego nie przegapi to takie uczucie, że się po prostu wie, że to dzidzia :) I jak ja mam się bronić jak tu tyle się wydarzyło, a promotorki to raczej nie bedzie interesować pa
 
Ja mam dwóch lekarzy, do jednego musze chodzić bo nie mam ubezpieczenia i dostałam ubezpieczenie od miasta, na dokładke wszystko jest po angielsku i czasem ciężko mi zrozumieć, a drugiego mam prywatnie. Ten drugi to polak, bardzo miły doktor, jak od niego wychodzę to zawsze mam dobry humor. W dwunastym tygodniu u pierszego lekarza wykryto u mnie cyste i zamiast mi zrobić USG na kontrolnym badaniu to powiedzieli że USG będe mieć w 20 tygodniu. Myślałam że oszaleje:angry:, dlatego stwierdziłam że nie będe czekać i umówiłam się z tym drugim lekarzem, który na wizycie sprawdził mi tą cystę. Ciesze się bo się zmniejsza, już jej prawie nie widać.
 
reklama
Do góry