reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Twardnieje mi brzuch. A to zatrucie to ja nie wiem, jedynym objawem jest moja opuchlizna, nogi mam jak balony. Przytyłam 28kg!!!! z czego pewnie połowa to woda!Ciśnienie mam ok, wynik z moczu i krwi tez ok.
 
reklama
Twardnieje mi brzuch. A to zatrucie to ja nie wiem, jedynym objawem jest moja opuchlizna, nogi mam jak balony. Przytyłam 28kg!!!! z czego pewnie połowa to woda!Ciśnienie mam ok, wynik z moczu i krwi tez ok.
ja mam 30kg na+ i jestem przerażona - ale nogi też mam popuchnięte strasznie. Ciśnienie mierzę co dzień i ok. (raz na jakiś czas jest skok - ale to ponoć normalne - czytałam w poradniku)
Dziewczyny - wszystkie miałyście (bądź macie) skurcze przed porodem kilka dni??
bo ja nie mam nic...:-:)-:)-( To znaczy że przenoszę? Czy może wsystko się rozwinąc w ciągu jednego dnia?
 
Agawar - mam pytanko - czy czujesz jakieś skurcze??? jakieś przepowiadające, czy co???
Ja nic nie czuję :(( i jestem przyłamana - bo termin blisko a tu się poród nie szykuje...
A może Wy - dziewczyny - wiecie jak to jest??????????
Czy ja muszę mieć już skurcze jakieś przepowiadające, czy coś... Czy po prostu samo przyjdzie w jednym dniu?????

No ja mam tez twardniejacy brzuszek...coraz częściej i nasila sie głownie wieczorkiem chociaz ostatnio niekoniecznie..... i tak w ciągu dnia czasem do okolo20-30 razy na pewno mi twardnieje.....
Ja tez sie boje,ze jak sie zacznie to nie bede wiedziała:p hahaha chociaz podobno nie da sie nie wiedziec:p
 
Tosia - córeczka Eager:)
 

Załączniki

  • Tosia.gif
    Tosia.gif
    11,2 KB · Wyświetleń: 98
ja mam 30kg na+ i jestem przerażona - ale nogi też mam popuchnięte strasznie. Ciśnienie mierzę co dzień i ok. (raz na jakiś czas jest skok - ale to ponoć normalne - czytałam w poradniku)
Dziewczyny - wszystkie miałyście (bądź macie) skurcze przed porodem kilka dni??
bo ja nie mam nic...:-:)-:)-( To znaczy że przenoszę? Czy może wsystko się rozwinąc w ciągu jednego dnia?

ewelw ja narazie nie ma skurczów, a mój lekarz twierdzi, że nie donoszę do 3 grudnia :-) No zobaczymy jak będzie. Nie martw się, bo u Ciebie to jeszcze trochę czasu zostało. Bliżej terminu lekarz powie Ci, czy coś się zaczyna. Moim zdaniem możesz mieć bardzo delikatne skurcze przepowiadające (albo tylko w nocy) i nawet ich nie poczuć. No ale może się myle, bo to też mój pierwszy dzidziuś :-)
 
Agawar trzymam kciuki-nie marwt się teraz to już niedługo będziesz mogła ulić swojego Bartusia:tak:

Dziewczyny a mnie strasznie rozbolał ząb-co mogę wziąść-pomóżcie bo boli jak chol..ra:baffled:
 
Twardnieje mi brzuch. A to zatrucie to ja nie wiem, jedynym objawem jest moja opuchlizna, nogi mam jak balony. Przytyłam 28kg!!!! z czego pewnie połowa to woda!Ciśnienie mam ok, wynik z moczu i krwi tez ok.
Agawar nie martw sie....tak mi Ciebie szkoda,bo po tym jak piszesz widac,ze sie strasznie martwisz.....naprawde wyobraz sobie,ze teraz to juz bedzie tylko lepiej:*:*:* tak chcialas malutkiego i juz niedlugo bedzie z Toba.....nie załamuj sie;*
 
reklama
Do góry