reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
!!!!!!!!!!!!Wiadomośc od EAGER: !!!!!!!!!!!

Hej o 12:40 przyszła na świat moja Tosia. 3190g 52cm.


Napisałam jej już gratulacje od nas wszytskich i ucałowania dla Tosi od wszystkich forumowych ciotek :-)

GRATULACJE!!! TOSIA ma takie same wymiary jak Nasza Oliwka Miała :-)

juz jestem po

no i niestety mam gestoze i musze isc do szpitala moj gin niezle sie wkurzyl na tamtego bo za mala dawke mi ustalil ze sie zaczyna od wiekszej ...aj sorki niechce mi sei tego opisywac plakac mi sie chce:-( wlasciwie moglabym isc jeszcze dzis do szpitala ale dis i tak juz mi nic nie poradza a pojade sobie jutro od rana na czczo zeby mogli wyniki porobic .

no i moj gin stwierdzil ze chce zebym jak najszybciej urodzila i zrobil mi masaz szyjki no niepowiem do przyjemnych to badanie nie nalezy:baffled: niewiem co mam wam jeszcze napisac musze sie najpierw troche otrzasnac:rofl2: bo juz chyba sama niewiem co pisze

Ty kobito dzisiaj w nocy urodzisz :-)
Zaraz Ci oxy podadzą na porodówce i szybko pójdzie:-)

oto Oliwka YOKI w 2 dobie :-) piękna :-)



Ale ta Oliweczka jest śliczna!!!!
Yoka dzielna kobitko;-)



A my staramy się wrócić do karmienia piersią bo mam dużo mleka tylko Oliwka musi się postarać troszkę.
Koleżanka mnie dzisiaj podbudowała i może się uda więc będziemy próbować.


Miłej Nocki Brzuchatki i nie- brzuchatki;-):-)
 
A ja dziś podglądałam naszą niunię niestety narazie na scanie:-(
Ale wygląda na to że jest wszystko ok mała troszke podrosła przez te 1,5 tyg więc prawdopodobnie nie jest to hipotrofia. Przepływy ok,ilość wód też.
Za tydzien nastepny scan i mam nadzieje że nic sie nie zmieni:-)
Tak bardzo bym chciała mieć malutką po tej stronie brzuszka no ale niestety muszę jeszcze troszke poczekać buuuu.
 
tyyyyle mam do przeczytania ze chyba nie podołam :-D

dziekuje Agatkas za smski !!! no i Wam za wszystkie posty :-)


przede wszystkim gratuluje wszystkim mamusiom rozdwojonym !!!!!


a ja słaba i zmęczona ale szczęśliwa !!!!
 
Aniamanu cieszymy sie że do nas juz wróciłaś:-)
Jeszcze raz serdecznie gratuluje i duzo zdrówka dla Kornelki:-)
No i oczywiście czekamy na foteczki:-)
 
Witam s powrotem wszystkie rozpakowane mamusie :))) moje gratulacje
tak jak patrze ile mam do nadrabiania to...głooowa boli hihihi tyyle stron...nie wiem czy dam rade...
 
Yoka Twoja córcia boska i te włoski. Szkoda, ze tak daleko mieszkamy od siebie Oliwka może być moją potencjalą synową;-)

Justyna Lenka przesłodka. Ale Wam już zazdroszczę, ale zobaczcie jak na razie rodza się prawie same dziewczynki. Co z Wami chłopaki????
 
reklama
Gratulacje dla Yoki i maleństwa!!!!:-)

ja miałam nadzieję ze urodze w listopadzie i sie nie zapowiada
wczoraj miałam dwa badania i ktg
rozwarcie na 2 palce i nic poza tym:sorry:
ale lekarz ktory mnie badał miał taki humor ze mysłam ze spadne z fotela przy badaniu:-D
na urodziny prezentu tez sobie nie zrobie;-)
 
Do góry