reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
A ja się własnie dowiedziałam, że jutro nie otworzą porodówki w tym moim szpitalu. Pozostaje mi tylko zaciskać nóżki i wytrzymać do poniedziałku :-(
Mam do Was pytanie "z innej beczki"-czy któraś z was zdecydowała się na pobranie krwi pępowinowej??? Co o tym myslicie? Bo my się zdecydowaliśmy :-)
 
Kana przekaż Asi że Oliwka cudna!!!!!!I z niecierpliwścią czekamy na nią na BB:tak:

Dagulla trzymamy kciuki!!!!Wracaj do nas z dzidzią:-)

Ja zmykam do łóżeczka....:tak:bo jutro między 8 a 11 ma przyjść jakiś koleś na przegląd instalacji gazowej i wentylacji:-:)-:)-(

DOBRANOC!!!!!
 
Oj ale Oliwka Yoki śliczniutka:-) I pomyśleć, że takie bobaski w brzuszku urosły i jeszcze niektóre z nas mają:tak:


Idę pcia, a więc MIŁEJ NOCKI i owocnej w maluszki;-)
 
A ja jutro mam mieć malowanie od rana, potem zakupy i wieczorkiem robimy z Misią ciasto na pierniczki na choinkę. Zatem grafik napięty....
 
Witam wieczorowo:-)

Nie było mnie od wczoraj a tu znowu tyle nowości:-)

Yoka gratuluję Oliwka jest prześliczna

Eager Gratulacje i dużo zdrówka dla Was dziewczynki !!!
 
reklama
Do góry