reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

!!!!!!!!!!!!Wiadomośc od EAGER: !!!!!!!!!!!

Hej o 12:40 przyszła na świat moja Tosia. 3190g 52cm.


Napisałam jej już gratulacje od nas wszytskich i ucałowania dla Tosi od wszystkich forumowych ciotek :-)
 
reklama
Semiko - mi ostatnio bardzo często jest słabo...

Misiówka ja aż zadzwoniłam do mojego lekarza... Pytał, czy ruchy czuję normalnie i kazał się położyć - na boku. No a jakby coś się działo to mam znów dzwonić, bo mówi, że to jakieś sprawy krążeniowe... W każdym bądź razie póki leżałam było całkiem całkiem, ale teraz znowu jakaś osłabiona jestem :-(

Spróbuję przeczytać to, co napisałyście :-)

Oczywiście ogromniaste gratulacje dla Eager!!!!
 
!!!!!!!!!!!!Wiadomośc od EAGER: !!!!!!!!!!!

Hej o 12:40 przyszła na świat moja Tosia. 3190g 52cm.


Napisałam jej już gratulacje od nas wszytskich i ucałowania dla Tosi od wszystkich forumowych ciotek :-)

Gratulki Eager!!!!!!!!!!!!!!! i dużo zdróweczka dla Was dziewczynki i wracajcie szybciutko do nas:-):-):-)

Myszko dzięki za newsy:-):-):-)
 
:-:)-(wlasnie wrocilam od lekarza i dalej mam lezec:-:)-( ten cholerny krazek mi zle zalozyli i caly czas sie przekreca nie trzyma szyjki i gów.. daje:wściekła/y::wściekła/y: ahhhhh.. szkoda gadac :-(znowu dal mi skierowanie do szpitala, ale po cholere skoro tam bede lezec tak samo jak w domu:sorry:
z Bianeczka na szczescie wszystko ok choc nie powiedzial mi ile wazy:-( musze jej wytlumaczyc, ze jeszcze nie pora na nia :-D:-Dmoze poslucha mamuski;-)

Biedulko, leż w takim razie, ważne, żeby malutka była bezpieczna. Już niedługo.

!!!!!!!!!!!!Wiadomośc od EAGER: !!!!!!!!!!!

Hej o 12:40 przyszła na świat moja Tosia. 3190g 52cm.
Napisałam jej już gratulacje od nas wszytskich i ucałowania dla Tosi od wszystkich forumowych ciotek :-)

Gratuluję!!!!
Myszqo dzięki za wiadomości:tak:

Dzięki Zapominajko za rade ... moja Dela ma dzisiaj głodówke.

Nie ma za co. Mam nadzieje, że pomoże...
 
reklama
Do góry