reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

No my tez z miskiem chcemy kupic nosiełko mamy w planie CHICCO Go podobno jest bardzo dobre i mozna maluszka od samego poczatku nosic.....

Marzycielko, ja wiem, że sterylka jest dobra i prawdopodobnie uratuje psicę przed ropomaciczem. Ale wiesz... Strach to strach. Mam znajomą której psicy nie udało się wybudzić:-( i strasznie mi to łepetynę zaprząta...

A z psem będę wychodziła i z dzieckiem. Z 3 piętra bez windy:eek:, bo to niski blok. Jeszcze nie wykombinowałam jak tego dokonam:-D.
Co prawda mamy w bloku wózkarnię, ale w lecie pokradli ludziom wózki stamtąd...
Zobaczymy, mówią, że nie ma rzeczy niemożliwych.

No my też nad tym nosidełkiem Chicco myśleliśmy :-)
Mój M wraca z pracy po 18 więc psy od rana nie wytrzymałyby tyle i dlatego będziemy z córcią z Nimi sakakać na popołudniowy spacerek;-)


kokusia witaj spowrotem;-)
 
reklama
dziewuszki pomocy:-:)-( czy czopki glicerynowe mozna stosowac w ciazy???? ja juz wszystkiego probowalam i nic o 1,5 godziny cierpie z bolu gdyz nie moge zrobic tego co powinnam , juz rycze jak bobr tak mnie cale krocze boli
 
Agatkas ja puchne rowno ale wyczytalam w ulotce dopegytu ze to moze byc od tych tabletek wlasnie ale zobacze jeszcze co mi lekarz powie:sorry:

macie pozdrowienia od agaci mowi ze maly niechce ciagnac piersi i jest przez to niespokojny.

ja ide sie szykowac do gina trzymajcie kciuki zeby sie obylo bez szpitala:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Dagulla ściskam mocko kciukasy:*:* bedzie dobrze:*
 
Witam dziewczyny

Naskrobałyście dzisiaj że nadrabiam Was godzinke;-).

Yoka biedulko ale się namęczyłaś że odechciało mi się rodzić, byłaś dzielna.... ogromnie Ci gratuluje.

Bliźniaki bardzo Ci współczuje, popłacz sobie kochana bo teraz nie potrzebujesz takich nerwów na koniec.

Zapominajko powiedz mi co ja moge zrobić- bo moja kotka wymiotuje już drugi dzień jak tylko coś zje:baffled:, martwie się o nią.

U nas jest dzisiaj święto dziękczynienia i muszę indyka upiec na obiadek - pychotka:tak:.

Moje samopoczucie bez zmian cały czas nieregularne skurcze od 15 do 8 minut, jak tak dalej pójdzie to urodze na wiosne:-D:-D:-D:-D:-D.
 
Witam popołudniowo:tak:
Ja już sie strasznie nudzę bo mój mąz wraca dopiero o 20, a ja nie nawidzę sama siedzieć w domku:-(, tak bym chciała żeby już wrócił...
Nawet obiadu mi się nie chce robić...poczekam na niego.
 
RENIA przegłodź ją, nich zwymiotuje wszystko co ma. Może zjadła jakieś świństwo. A jak to nic nie da, to do weta. Pilnuj tylko, żeby się nie odwodniła.
 
reklama
:-:)-(wlasnie wrocilam od lekarza i dalej mam lezec:-:)-( ten cholerny krazek mi zle zalozyli i caly czas sie przekreca nie trzyma szyjki i gów.. daje:wściekła/y::wściekła/y: ahhhhh.. szkoda gadac :-(znowu dal mi skierowanie do szpitala, ale po cholere skoro tam bede lezec tak samo jak w domu:sorry:
z Bianeczka na szczescie wszystko ok choc nie powiedzial mi ile wazy:-( musze jej wytlumaczyc, ze jeszcze nie pora na nia :-D:-Dmoze poslucha mamuski;-)
 
Do góry