reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dagulla dzięki za info, to musi być przecudny widok, jak maluszek ssie:-D.

Misiówka może te problemy zwiastują, że niedługo i ty się rozdwoisz

Agacia może do porodu ci się polepszy, tego ci życzę z całego serca.


Ciekawa jestem, która następna będzie:tak:
 
reklama
a mi znowu burczy w brzuchu...apetyt mi ostatnie rosnie,a najlepsze jest to ze mój M zrobił sobie kanapki z całego chleba a mi zostawił co...nico :p ii sie najadłam że hohoooo nie pogadasz :/ :[ żeby było jeszcze lepiej to kaski mi tez nie zostawił a mój portfel w samochodzie został wrrr :/ ;/ ;/
pralka prać juz skonczyła ide rozwieszac :) ale tego jest łoo matko dopiero pierwsza partia :]
 
Łooooooooooo jejjjjjjjj co wchodzę na forum to ktoś już rozdwojony:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:szok::szok::szok::szok: ale jak bedziemy trzymac takie tempo dalej to na świeta kazda bedzie miala swojego szkrabka na raczkach a nie w brzuszku:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak:;-);-);-)

Cyprysiowa twoj maluszek jest przeslodki:)
Sawka gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
a mi znowu burczy w brzuchu...apetyt mi ostatnie rosnie,a najlepsze jest to ze mój M zrobił sobie kanapki z całego chleba a mi zostawił co...nico :p ii sie najadłam że hohoooo nie pogadasz :/ :[ żeby było jeszcze lepiej to kaski mi tez nie zostawił a mój portfel w samochodzie został wrrr :/ ;/ ;/
pralka prać juz skonczyła ide rozwieszac :) ale tego jest łoo matko dopiero pierwsza partia :]

ola2in1 ja też mam taki apetyt ale jajgorsze jest to że juz przytyłam w ciąży prawie 25kg a ja nie moge powstrzymać się od jedzenia. Widzę ze będe miała spora do zrzucenia:crazy:http://[url=http://www.maluchy.pl][/URL]
 
Ale się dzieje dzisiaj :-D

CYPRYSIOWA - WIELKIE GRATULACJE DLA WAS!!! CIESZĘ SIĘ, ŻE MASZ JUŻ TO ZA SOBĄ! KSAWERY JEST UROCZY!!!
I pomyśleć, że sąsiedzi się trochę przyczynili ;-)

SAWKA - I DLA CIEBIE I LENKI SERDECZNIE GRATULACJE I WSZYSTKIEGO DOBREGO W TYCH PIERWSZYCH DNIACH!

Pytia śniłas mi się, ale nie wiem o czym był sen

no to w takim razie musze sobie kupic takie herbatki, a do mnie własnie zadzwonił mój doktor i umówił mnie jutro na 9 na ktg i mam nadzieje ze jakies skurcze już wyjdą bo bardzo bym chciałam już mieć maleństwo przy sobioe. Narzie to szyjke mam bardzo skrócona rozwarcie już jest teraz tylko brakuje skurczy, a na złośc ich nie ma tzn jak przedtem było ich bardzo duzo bo zaczęły się od 13 tyg no i musiałam być cała ciąze na tebletkach to tak teraz zanikają jak nazłość:-(
Mi się też Pytia śniła;-). Sen dotyczył aparatów fotograficznych i straganu:-D. Był tak pokręcony, że sama nie wiem o co w nim chodziło.

No to nieźle :-D Ciekawe, co znaczą te wasze sny, mam nadzieję że moje rozdwojenie ;-)

Yoka - bardzo się cieszę, że u Was ocieplenie stosunków. Dużo o Tobie myślałam ostatnio. Dobrze, że udało się wam przed porodem przełamać lody. U mnie niestety od wczoraj wieczora wręcz odwrotnie :-(, co mnie strasznie dołuje.

Ja już po wizycie. Badanko dzisiaj było z serii "mocniejszych", jak to określilam moja gin ;-)Ale niestety nie dołączę dzisiaj do grona szczęśliwych rozpakowanych. Rozwarcie wewnętrzne się pojawiło wreszcie, ale na razie ma 1,5 cm tylko, mimo wygramolenia się w szpitalu na 7 piętro piechotką, haha, no i brak regularnych skurczów, więc zostałam odesłana do domu i mam znowu przyjść w środę zobaczyć, czy coś rusza dalej.
A jakoś coraz mi ciężej to czekanie idzie. W ogóle mam dzisiaj doła :dry:
 
reklama
Do góry