reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Paola - ała... daj spokój, hehehe kawał człowieczka!!

Madzienka - do dna!! A z herbatką dałabym spokój, albo piła bardzo małe ilości na razie.

dzwoneczka - ja przenosiłam 8 dni, hehehe, teraz też nie wierzę w szybkie rozwiązanie... A piersi też mi tak ostatnio nabrzmiały. Jak widać, trzymam się w dwupaku, dzięki za troskę, kochana jesteś, hihihi. Mam jednak wrażenie, że te skurcze moje stały się jeszcze silniejsze wczoraj wieczorem, mam je w sumie co 15-20 min non stop i właśnie coraz silniejsze powoli, więc może jednak faktycznie nie przenoszę, ale do Mikołajek wolałabym doczekać w dwupaku... Mam nadzieje, że z wypłatą się szybko wyjaśni!

anoli - super, że paczuszka doszła jak należy i jeszcze jaki miły bonusik!! A mąż faktycznie, bardzo przeżywa ciążę, nie mogę dosłownie, hahaha.

misiaczek - zawsze!! Pisz o sobie i często zaglądaj - to są nasze jedyne wymagania, hehehe!!

ania_slough - witaj, witaj!! I pisz duuużao, hehehe!!

ewelw - super wam, napisz jak było na tym USG!!

moniawycint - witamy, witamy i zapraszamy gorąco!!

KAMILA - SUPER WIEŚCI , JEDNAK SIĘ DOIGRAŁAŚ, HEHEHE, MAM NADZIEJĘ, ŻE TERAZ JUŻ BĘDZIESZ SIĘ TYLKO CIESZYĆ SYNKAMI!! A Ksawery niesamowicie podobny do Cypriana, więc będą mogli razem czarować laski aż miło!!

SAWKA -ALE JAJKA!! SUPER, ZE JUŻ MASZ PRZY SOBIE MALUTKĄ, SZYBKO WRACAJ DO ZDRÓWKA - ŚCISKAM MOCNO KCIUKI I CZEKAMY NA WAS!!

Yoka - napewno wszystko sobie poukładacie, cieszę się, że już nastąpił przełom, bo nie potrzebujesz takich nerwów teraz...

Agacia - super, że już czop się odczepił, teraz tylko czekać i zbierać siły!!

A ja wczoraj znowu wieczór nad kibelkiem spędziłąm i od rana nie mogę nic przełknąć, mdli mnie niewiarygodnie, zaraz zwariuje.... Do tego te skurcze są już takie silne czasami, że mało mi oczy nie pękną, bolą mnie już narządy wewnętrzne, ale trzymam się dzielnie, aby do 6 grudnia!!
 
Witam dziewczyny

CYPRYSIOWA, SAWKA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yoka cieszę się że zaczyna się układać:tak:.

Misiówka biedulko ja ci bardzo wspólczuje z tymi mdłościami bo sama to przechodze tylko rano:no::wściekła/y:.

Yoka zbierajmy się już na porodówke bo mam dość;-):-D:-D:-D:-D:-D
 
Kolejne miłe wieści, tym razem od Sawki, która miała dzis cesarkę:

LENA przyszła na świat o 11:43, waga 3350g, 55 cm

Kochana jeszcze raz serdecznie gratuluję i życze dużo, dużo zdrówka :-)

SAWKA WILKIE GRATULACJE!!!!!
Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA CEBIE I LENKĘ!!!!

Coraz szybciej to idzie!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D

Misiówka czytając o twoich przejściach z herbatką(jeśli dobrze pamietam:tak:)chyba poczekam nie chciałabym wywołac wcześniej:tak:

Spokojnie mogę rodzić za dwa tygodnie:-)

Zozakoza czekam na opis reakcji organizmu na herbatkę!!!

YOKA trzymam mocno kciuki!!!!!;-)Bedzie dobrze!!!!:-)

Cyprysiowa super synio!!!!Ale mężulek zrobił nam niespodziankę wklejając zdjęcie!!!!
 
renia - to się podzieliłyśmy chociaż, ale nie wiem przypadkiem, czy twoje rano to nie to samo co moje wieczorem, hehehe i czasowo się zgrywamy. Tak czy inaczej dobrze, że już niedługo! Damy radę!
 
ŁOoOOoO !!! co tu sie dzieje hahahaha zaraz wszystkie sie rozsypiemy :-) do grudnia wszystkie bedziemy jush mamusiami :-):happy2: no to moze teraz kolej na mnie w sumie chcialabym juz ale sie strasznie tego boje :happy::baffled: ps. katar nadal zatyka moj nosek grrrr zaczyna mnie to bardzo denrwowac i chodze nabuzowana :dry::wściekła/y:


GRATULACJE !!!!!!:-)
 
reklama
Sawka gratuluje zycze szybkiego powrotu do domku

yoka ciesze sie ze juz w lepszym nastroju ;-)

misiowka bardzo wspolczuje ja naszczescie niemialam przyjemnosci z tymi dolegliwosciami od poczatku le roznie to bywa i na koncowce moze tez mnie spotkac:zawstydzona/y:

Cyprysiowa was pozdrawia i mowi ze maly uczy sie wlasnie ssania cyca:-)
 
Do góry