reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agatkas ja jeszcze wczoraj planowałam, że zrobię to dzisiaj...

Ale jak to w życiu. Za chwilkę przyjedzie stolarz i będzie montował resztę kuchni, a ja się tak nadźwigałam wynosząc że ledwo siedzę.

Sawka, Anka wy dzisiaj do szpitala? Powodzenia i życzę wam szybkiego powrotu do domku:-).
 
reklama
Cyprysiowa, no nie wierzę, czytam o sasiadach, seksiuku a teraz ze juz urodziłaś, ale masz tempo:szok::szok::szok:
OGROMNE GRATULACJEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!
wracajcie szybciutko do domku
 
Dzisiaj w nocy zbudzilam sie, bo mi bylo jakos....mokro:szok:....Rzeczywiscie mialam troszke sluzu(bezbarwnego). Pelna nadziei wrocilam do lozka. Pomyslalam, ze trzeba sie wyspac, bo rano to bede moze zalana:-D. No i wstalam rano i wiecie co? Nic, sucha, jak po jakims wysuszeniu...Esh, chyba sie nie doczekamy z moja starsza corcia, Ola:-(
 
To sie nazywa urodzajny weekend !!!!!!!!!!

GRATULUJE WSZYSTKIM ROZDWOJONYM MAMUSIOM!!!!!!

No i trzymam mocno kciuki za Mamusie które są tuż-tuż rozdwojenia :-D:-D

Szczerze zazdroszcze Wam dziewczyny
 
Dzisiaj w nocy zbudzilam sie, bo mi bylo jakos....mokro:szok:....Rzeczywiscie mialam troszke sluzu(bezbarwnego). Pelna nadziei wrocilam do lozka. Pomyslalam, ze trzeba sie wyspac, bo rano to bede moze zalana:-D. No i wstalam rano i wiecie co? Nic, sucha, jak po jakims wysuszeniu...Esh, chyba sie nie doczekamy z moja starsza corcia, Ola:-(

pozostaje tylko cierpliwie czekać, ale pierwsza oznaka zbliąającego porodu już jest, czop powoli odchodzi w kawałku
ja też czekam bo czop odchodzil mi z soboty na niedziele a dzisiaj cisza
 
Madzienka a Ty kochana gdzie bedziesz rodzic??
Ja rodzilam na Krasnickiej...

Dzwoneczka ja zamierzam rodzić na Jaczewskiego:tak:ale tak jak zwykle na koniec roku jakiś remont, i ograniczone przyjecia:-(ja jednak mam nadzieję że mnie przyjmą:-)

witam jestem tu nowa grudnioweczka mam termin na 10 grudnia przygarniecie mnie do siebie:-)

Witaj!!!!!:tak:

Ewelw czekamy na wieści z usg!!!!

ksawery kamil urodził się o 7.30 po strasznych mękach wazy 3400 i 57cm .nameczylam sie strasznie

CYPRYSIOWA WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!
WRACAJCIE DO NAS SZYBCIUTKO!!!!

A wiecie że dzisiaj śniło mi się że Cyprysiowa urodziła...ale jej synio ważył 4700:-)

A tak w ogóle witajcie....

Jak myslicie zacząć już popijać herbatkę z liści malin czy dać sobie jeszcze tydzień....:szok:
 
Witam po trzy dniowej nieobecności;-)
Nadrobiłam zaległości nie było łatwo ale dałam rade:-)
I muszę przyznać że jestem w ogromnym szoku po tym co się tu działo przez ten weekend:szok:ale to miły szok:-)
OGROMNIASTE GRATULACJE DLA WSZYTKICH ROZDWOJONYCH MAMUSIÓW !!!!!!!!!!!!!
ciekawe ile w tym tygodniu się rozpakuje :tak:
Marzycielka córeczkę masz prześliczną:tak:
 
reklama
W piątek byłam na wizycie u ginekologa i malutka waży 2400g nio i uparcie nadal główką u góry,w niedzielę miałam pierwsze KTG i teraz będę miała robione już co trzy dni. 4 grudnia idę znowu na wizytę i jeżeli mała nadal będzie główką u góry(a nic nie wskazuje na jakis obrót w dół) to umawiamy się na konkretny dzień na CC:tak:o ile nic się nie wydarzy i nie będzie jej przed 4 grudnia:tak:
 
Do góry