reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Justynko gratulacje!!!!

tygrysku, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Dla pocieszenia powiem Ci, że ja zachorowałam w 6 tygodniu ciąży na zapalenie krtani i chorowałam przez 10 tygodni :-( cały czas męczył mnie kaszel, co tylko wzmagało mdłości, aż mnie ciarki przechodzą jak sobie przypomnę....

Sawka, trzymam mocno kciuki za Ciebie i Maleństwo.
 
Sawka trudno ze twoj nie moze byc z Toba. Czasami tak bywa ze cos sie pierdaczy, ale my wszystkie bedziemy o tobie myslec, więc policzki będą cie piekly caly tydzien:-);-):-)

tygrysek ja poprosze o przepis na tego kugla, bo az mi slinka pociekla jak przeczytalam:-):sorry2:

Ja umówiłam sie z misiówką co do smska, ale chyba spisze jeszcze jeden nr. bo mamy blisko terminy i beda jaja jak obie do siebie napiszemy z porodówek:rofl2::-D

U mnie taka piekna jesienna pogoda i chcialam isc na spacer, ale jestem uziemiona czekam na paczke z polski, a nie wiem o ktorej przywiozą:no:
 

a ja wpadłam tylko na chwilkę podzielić sie wiadomościami z wczorajszej wizyty u ginekologa a więc w poniedziałek idę do szpitala, rozwarcia jeszcze nie mam i szyjka zamknięta ale ze względu na moją cukrzyce będę miała poród wywoływany... lekarz kazał mi się wstawić w szpitalu ze wszystkim w poniedziałek z rana i powiedział że najpóźniej w tym tygodniu nasza Niuńka będzie już z nami... martwię się tylko tym że mój M nie będzie ze mną tak jak chciałam bo przyjeżdża dopiero na początku grudnia a do tego czasu nie będą już zwlekać... tak więc mamuśki trzymajcie za mnie kciuki :tak: będę was informować prze sms-ka
pozdrawiam

Sawka trzymam kciuki :-)

I dziękuję dziewczyny za rady odnośnie gitary :-) Teraz już przynajmniej wiem, czego szukać :-) Jak zwykle jesteście zastąpione :-)

Xpatrysiax a opuchlizna schodzi dzięki tej diecie? W sumie ja to spokojnie mogłabym jeść same surówki tylko kto by mi je robił :-D
 
Witam popołudniowo ;-)

sawka ja w takim razie już zaciskam kciukaski :-)

tygrysek niestety nie było mu głupio.Właśnie wróciłam z wózeczkiem i fotelikiem....Mój Z był w domu i jak weszłam to usłyszałam że jestem walnięta w łeb ale mam sobie robić jak uważam....a teraz walnął się na kanapę i śpi....biedaczek zmęczony bo 4 godzinki w pracy był :wściekła/y: aha i jeszcze rzucił tekstem że w końcu babcia mu po dwóch dniach obiad podała bo ja nie raczyłam mu zupki podgrzać....no ręce opadają:wściekła/y: a ja dzisiaj zjadłam śniadanie o 7 rano i od tej pory kinder delica ale mnie oczywiście nikt nie spyta czy może głodna jestem.....:wściekła/y:normalnie chyba go dzisiaj spakuje i karzę mu się wynosić....przebrała się miarka :wściekła/y:
 
reklama
Do góry