reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

HEJ wpadłam z więściami do was kochane ;-)
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nasza justynka właśnie urodziła córeczkę przez cesarsckie cięcie :-)

gratuluję moja kochana!!! Jestes dzielna!!!

Siostrzyczko liwii witaj na świecie :-)

:szok::-DGRATULECJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie nadąże dzis z wpisywaniem na liste ;-);-) Jak bedzie cos wiecej wiadomo (cm, waga) to prosze o info :tak:

Misiowka ja rano tez mam optymizm w sobie i wydaje mi sie ze moglabym jescze z 2 mies pochodzic ale wieczorem jak mnie wszystko boli i w nocy jak sie mecze z zasnieciem i zgaga to prosze malego zeby juz opuscil mój brzuch :baffled:


dziewczyny tam gdzie mamy na liscie u góry ilosc dziewczynek i chlopców to bede wpisywala ilosc dzieci na swiecie :-p bedziemy na bierzaco.
 
reklama
Witam dziewczyny

Wchodzę...nadrabiam godzinę i taaaakie wieści:-):-):-):-):-)

Justynko i Aniu gratuluję z całego serdunia!!! życzę zdrówka i szybkiego powrotu do domku!!!

A u mnie bez zmian:-( wczoraj przyszedł z pracy i usiadł prosto do kompa i tak siedział od 19 do 23.30 a potem poszedł sie wykąpać i spać...no w między czasie jeszcze spytał czy jakis obiad mu podam......Ja wczoraj źle się czułam miałam dosyć dokuczające skurcze i w pachwinach bardzo mnie ciągnęło tak że chodzić nie mogłam a on nawet nie spytał jak się czuję....czy czegoś potrzebuję...:-(Zaraz się szykuję i jadę po wózek...muszę go sama sobie przywieźć i liczę na pomoc taksówkarza ....może wniesie mi go na 2 piętro a jak nie to będę tachać....:-(
okruszku wiem co czujesz.....i to ja przesyłam Ci wirtualny...niewidzialny bukiecik kwiatków na polepszenie nastroju......głowa do góry....:tak:
morbital 3mam kciuki

Czy ktoś ma jakieś wieści od marzycielki??
 
dziekuje w imieniu Justynki za grtulacje :-) wszystkie przekażę :-) jak będę wiedziała coś więcej to na pewno dam znać :-)

gratulacje dla pozostałych mam :-)
 
Witam dziewczyny

Ania serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justynka wszystkiego najlepszego dla Ciebie i córci!!!!!!!!!!!!!

ja też już chcę być po:wściekła/y::-(.
 
reklama
He he dziewczyny czekały żeby strzelców porodzic i teraz juz sie posypie:-D
A tak na poważnie to Justynko serdeczne gratulacje i dużo zdrówka.
Yoka to widze że z Twoim Z próba sił. Nie martw sie napewno wszystko sie jakoś ułoży-każdy kij ma przecież dwa końce i zawsze jest jakieś wyjście.
 
Do góry