reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Blizniaki jak będziesz miała zamiar rodzic to zrób od razu miejsce dla mnie bo ja mam termin dzień za tobą.
Wogóle to ostatnio uświadomiłam sobie że mimo że to trzecia ciąża to jeszcze w życiu tak długo w żadnej nie byłam jak teraz:-D.
A dzisiaj mnie okropnie boli kośc łonowa. Do tej pory też mnie bolała ale nie aż tak. Dzisiaj to ani usiąśc ani stac. Nawet jak leżę to czuje taki piekący ból:crazy:
Miałam iśc dzisiaj na wizytę u ginki ale stwierdziłam że dam sobie spokój bo bym się chyba musiała doczołgac do jej gabinetu:-(Pójdę coś koło terminu albo po nim jak przenoszę
 
reklama
GRATULACJE MARZYCIELKO !!!:) NIECH SIE DZIDZIA ZDROWO CHOWA :):-)


A MY NADAL CZEKAMY I CZEKAMY A TU NIC...:( TYLKO BRZUCH BOLI EHHH HUMOR masakra ta hustawka nastrojow mnie wykonczy .... siedze i placze :-(nie mam ochoty nawet rozmawaic z moim skarbem :-(on sie o mnie martwi a ja na niego sie wydzieram ze ma mnie zostawic w spokoju pfff glupia jestem :-( niech to juz sie skonczy !!!!
 
Nie mam dzisiaj siły na nic, jestem jakaś zmęczona ...:-( Troche posprzątałam, zostało mi prasowie i jeszcze muszę pozmywac naczynia :no:.

xpatrysiax gratuluję, teraz już bliżej niż dalej do porodu :tak:, a który masz tyd ?
 
GRATULACJE MARZYCIELKO !!!:) NIECH SIE DZIDZIA ZDROWO CHOWA :):-)


A MY NADAL CZEKAMY I CZEKAMY A TU NIC...:( TYLKO BRZUCH BOLI EHHH HUMOR masakra ta hustawka nastrojow mnie wykonczy .... siedze i placze :-(nie mam ochoty nawet rozmawaic z moim skarbem :-(on sie o mnie martwi a ja na niego sie wydzieram ze ma mnie zostawic w spokoju pfff glupia jestem :-( niech to juz sie skonczy !!!!
Nie jestes sama z ty humorkiem bo ja dzisiaj tez jestem do niczego :-(
 
A ja mam dzisiaj dzień leniuchowania... Po prostu nic mi się nie chce... Nie ruszyłam palcem oprócz zejścia na dół do kiosku po nowe M jak Mama... Mężulkowi zapowiedziałam że na obiad ma tosty i to jeszcze sam sobie je musi zrobić...

Strasznie wam zazdroszczę tych 38, 39 tygodni, ja do terminu to mam jeszcze ponad miesiąc:( Okropnie mi się ciągnie teraz ten czas...
 
Witajcie Kochane Mamusie:)Jak się cieszę, że mamy już 3 rozpakowane mamusie:)Ogromne gratulacje dla oceanity i marzycielki:)Mam jakiś problem ze znakami:/ Nie mogę wstawić żadnej emotikonki ani zrobić czegokolwiek z tekstem:/A Wy dziewczynki te które już mają zielone światełko do porodu rozpakowywujcie się powoli;) Ja jeszcze muszę poczekać 1,5tyg, żeby Maluszek był na 100% bezpieczny:)
 
reklama
Marzycielko ogromne gratulacja. Na ta Twoja Oliwke to wszystkie tu czekałyśmy z niecierpliwością.. Na pewno jesteś przeszczęsliwa i oby juz tak zostało na całe życie. Zdrówka dla córci i dla Ciebie i wracaj tu szybko do nas opowiadać jak było.....
 
Do góry