reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

eager no mi przy Cyprianie lekarz 3200 mowil a sie urodzil 4200 wiec jak widac nawet o kilo moze sie pomylic :zawstydzona/y:

Paola sprawdz czy masz dostep.

xpatrysiax niestety jesli chodzi o dostep do albumiku to musisz miec przynajmniej 50 postów u nas na watku napisanych... Rozumiesz były czasem dziewczyny co popisaly kilka dni i zniknely a nie chcemy zeby takie osoby mialy dostep. Musisz duzo sie udzielac i jak przekroczysz 50 postów to napisz do mnie na PW:tak:
ps.Gratuluje czopa :-D

Myszqa masz na tyłek za te pierniki, teraz musze sobie jakies kupic ;-)

Agacia jakie wy imie dajecie? Bo nie ma na liscie a chcialam uzupelnic

Moj tez mowi ze moglabym urodzic na poczatku grudnia to by wzial te 2 tyg opieki a od 20.12 maja wolne bo zaklad stoi do konca roku wiec praktycznie caly grudzien bylby w domu :-) Ale z drugiej strony codziennie namawia Ksawerka zeby wyłaził :sorry2:

Mam pytanko do dziewczyn które maja umowe do dnia porodu.
Wiecie jak mamy sobie załatwić macierzynski? Jak dzwonila do mnie kadrowa to mowila tylko zeby dac znac jak urodze a macierzynski to juz w ZUSie... ale co mam doniesc itd.
 
reklama
eager no mi przy Cyprianie lekarz 3200 mowil a sie urodzil 4200 wiec jak widac nawet o kilo moze sie pomylic :zawstydzona/y:

Paola sprawdz czy masz dostep.

xpatrysiax niestety jesli chodzi o dostep do albumiku to musisz miec przynajmniej 50 postów u nas na watku napisanych... Rozumiesz były czasem dziewczyny co popisaly kilka dni i zniknely a nie chcemy zeby takie osoby mialy dostep. Musisz duzo sie udzielac i jak przekroczysz 50 postów to napisz do mnie na PW:tak:
ps.Gratuluje czopa :-D

Myszqa masz na tyłek za te pierniki, teraz musze sobie jakies kupic ;-)

Agacia jakie wy imie dajecie? Bo nie ma na liscie a chcialam uzupelnic

Moj tez mowi ze moglabym urodzic na poczatku grudnia to by wzial te 2 tyg opieki a od 20.12 maja wolne bo zaklad stoi do konca roku wiec praktycznie caly grudzien bylby w domu :-) Ale z drugiej strony codziennie namawia Ksawerka zeby wyłaził :sorry2:

Mam pytanko do dziewczyn które maja umowe do dnia porodu.
Wiecie jak mamy sobie załatwić macierzynski? Jak dzwonila do mnie kadrowa to mowila tylko zeby dac znac jak urodze a macierzynski to juz w ZUSie... ale co mam doniesc itd.

Cyprysiowa jakie 2 tygodnie opieki masz na myśli????
 
Wróciłam....cały przedpokój wyszorowałam...chociaz cos bede miala juz na swięta z głowy.....wszystkie szafki, pawlacze, komandore....drzwi....jakie drzwi mialam syfiaste...taki wstyd...masakra....ale na ciemnych to tak nie było widac....woda CZERŃ....:szok:

Jutro sie wezme za okna w duzym,bo panowie skonczyli ocieplanie budynku i daszek nad balkonem tez juz jest to mozna działac:}
 
Normalne zwolnienie lekarskie- opieka na zone, tak jak bierzesz na dziecko. Niewiem czy nalezy sie kazdemu czy tylko np. jak masz juz dziecko jedno ale chyba kazdemu. Dostajesz w szpitalu jeszcze. No i naleza Ci sie 2 tyg tego.
 
Tygrysek tylko uważaj żebyś nie kichała :-) mojej mamie jak była ze mną w ciąży i kichnęła wody odeszły. A, że był piękny czerwiec to byli w lesie na spacerze :-) ale urodziłam się w szpitalu nie pod drzewem :-D


:-D:-Daz sie posmarkałąm ze smiechu:-D:-Dprzepraszam za doslownosc:-D:-D oki ja mykam z moja mikstura do lozeczka:-(
 
Normalne zwolnienie lekarskie- opieka na zone, tak jak bierzesz na dziecko. Niewiem czy nalezy sie kazdemu czy tylko np. jak masz juz dziecko jedno ale chyba kazdemu. Dostajesz w szpitalu jeszcze. No i naleza Ci sie 2 tyg tego.

HHmmm wiem że są 2 dni urlopu okolicznościowego i mąż może zadeklarować opiekę nad dzieckiem (na ten rok czyli 2 dni) ale zwolnienie się nei dostaje z urzędu chyba tylko jak są wskazania do opieki nad żoną...? no chyba że się myle...
 
reklama
sawka - no niepotrzebnie sie denerwowalas, ale grunt, ze wszystko ok!

anoli - cudownie, że pomyśleliście o sobie, to świetna decyzja.

xpatrysiax - to gratuluje, gratuluje!!

Ja spakowałam torbę, poprasowałam, a teraz mykam poleżeć...
 
Do góry