reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
od marzycielki: o 2 nad ranem na świat przyszła oliwia nikola. Waga 3200. Punktów ani długości z wrażenia nie pamiętamy.


mamy kolejną dzidzię :-d:laugh2::rofl2:

wysłałam marzycielce smska z gratulacjami. :-)
no nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie mamuśki.....

Widzę, ze o Marzycielce jesce nic nie wiadomo.....moja nocka w miare przespana,tylko moja kocurzyca dostawała szału i biegała jak szalona z kuchni do pokoju....myslałam,ze ja udusze....był juz nawet plan zamkniecia jej na balkonie....:crazy:

A tak to czytam,ze piszecie o tej lewatywie,ja tez sie strasznie o to martwię tak szczerze mówiąc....niby to naturalne,ale krepujace jak cholera.....
 
Tygrysek..moja kolezanka miala takie skurcze i okazalo sie ze to sa porodowe

widzisz dlatego wlasnie pisze ze to wszystko zalezy od organizmu , kaazdy funkcjonuje inaczej:-( moze dlatego ze jestem na fenoterolu juz od ok 20 tygodnia sytuacja sie nie rozwija:tak: ale przez pierwsze tygodnie mimo tabletek mialam takie przeboje:-:)-(a co najdziwniejsze jak tylko weszlam w 30 tydzien czy juz nawet w 29 jak reka odjal:-D czuje sie o niebo lepiej niz wczesniej:tak: tzn brzusio twardnieje i pobolewa jak sie przemecze troche ale na tym etapie cizy to juz normalne wiec juz tak sie niestresuje:tak: ale nadal prowadze spoczynkowy tryb zycia:-D
 
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Ogromniaste gratulacje Marzycielko i dużo zdrówka dla Ciebie i Oliwci

az łezkę uroniłam ze wzruszenia........... achchch...
 
reklama
Do góry