reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cyprysiowa - posrany termin!! ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze.

anoli - robia wymaz z pochwy jak przyjeżdżasz na oddziel i jestes przyjmowana na sale porodowa, wiec nie moglo byc lepiej, ja nawet jak pojechalam na KTG tylko z tym krwawieniem, to podczas badania mialam wymaz robiony.

Cyprysiowa - zdradzę ci tajemnice! ja tez dzis uporalam sie z praniem... schowalam je do szafki...:sorry2:

Agga - fajnie ci... a nie dostalas kuchenki co sama gotuje?

Laski dalej sie nie cofam juz bo zdycham, wlasnie wrocilam z figlogaju z Misią i posprzatalam zabawki w jej pokoju i rozwiesilam pranie - teraz musze sie wyciagnac bo niewydole...
 
A może po to, żeby nie dostarczać dzidzi zbyt wielu nowych substancji i obcych baktrii na raz. Bo różne osoby dotykały ciuszków a lepiej żeby na początku dzieco miało kontakt z najblizszymi.
"zwykłe" proszki mają poprostu więcej substancji zapachowych, środków zmiękczajacych, środków zbrylajacych itd. Po co dziecku dostarczać tylu obcych substancji...
Właściwie ten sam efekt, co pranie w yelpie daje wypranie w płatkach mydlanych z szarego mydełka...
Ja wierzę, że to co jest przeznaczone dla dzieci musi być też znacznie dokładniej przebadane. Przynajmniej tak jest z żywnością
 
My wróciliśmy właśnie z zakupów. Padam na twarz...
Ale musiałam iść kupić znicze i inne rzeczy na groby. Bo wysyłam męża z jego córami a ja zostaje w domu.
Trochę do d... no ale już nie dla mnie kilkugodzinne wycieczki samochodem. Będę mogła w spokoju poprasować --- hurrrrrrrra :-D

W niedziele jedziemy do mojej mamy na obiadek i mam tam już przygotowaną paczkę ubranek po moim siostrzeńcu. :-)

Idę chyba spać. :tak:
Dobranoc Mamusieńki :-)
 
reklama
Dziewczyny a ja tak z zupełnie innej beczki :-) Polećcie jakieś fajne książki do czytania... Najlepiej takie, żeby wciągały od pierwszej strony :-)
Może coś Williama Whartona - właśnie zmarł więc pewnie będzie "na topie" :baffled: Polecam "Wieści",
Ja jak chcę, żeby wciągało od pierwszej strony to chwytam Kapuścińskiego - może "Heban"
 
Do góry