reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

grudniowa marcówka :)

Martencjo sliczna masz coreczke.gdy czytalam twoje posty,mialam lzy w oczach.zycze ci samych juz slonecznych dni,szybkiego powrotu z ukochana coreczka do domu.zycze tez wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka dla uroczej istotki.
 
reklama
Martencjo siedzę i rycze jak bóbr. Jesteś bardzo dzielna a twoja córcia jest przesliczna. Wierzę ze najgorsze za wami i teraz będzie już tylko lepiej. Niech wam się wiedzie jak najlepiej i niech wasza córcia rośnie zdrowo!!!!
 
Cześć Martencja dopiero dziś przeczytałam Twoją historię, to znaczy Waszą, niezwykle wzruszająca! Musze ci powiedzieć, że jesteś bardzo dzielna, ja bym psychicznie nie wytrzymała! Bardzo Cię podziwiam i gratuluje! Życzę Waszej Trójce wszystkiego czego sobie tylko wymarzycie i oczywiście gratuluje!
 
Dziewczyny Wasze wpisy też bardzo mnie wzruszają i dodają także więcej sił i wiary.
Ja nie uważam się za dzielną.Podczas tego wszystkiego tez miałam upadki,ale musiałam się podnieść przecież mam dla kogo żyć.Tak długo czekaliśmy by zostać rodzicami,a nasza mała Córeczka nam to dała.
Nie mówię,że jest łatwo,ale to nie ważne szybko zapomnimy to co złe.
Dziś chce Wam napisac cudowną dla mnie wiadomość.Pisałam w swoim pierwszym poście że u Malutkiej wystąpiła retinopatia (choroba oczek polegająca na odklejeniu siatkówki).Dwa tygodnie temu Karolinka miała zabieg laserem.Dziś była kontrola.
Wynik: retinopatia się cofnęła!!!!!!!! :tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D Pani okulistka powiedziała,ze jesteśmy na dobrej drodze. Kolejne badanie za tydzień i pewnie ich sporo będzie,ale tak się ciesze,że Malutka znów dała radę :-)
Jestem z niej dumna.
 
noooo Martencja
chyba macie aniołki, które nad Wami czuwają :tak:

Brawo dla silnej córeczki
kolejny krok do przodu !!!!
Bardzo się cieszę i ściskam Was mocno !!!!!!:-):-):-):-):-):-):-)
 
TAK SIE CIESZE ZE ZABIEG UDAL SIE ,NAPRAWDE JESTES DZIELNA.I SLICZNA JEST TWOJA CORECZKA.BEDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ,BADZ DOBREJ MYSLI A TAK SIE STANIE:tak::-):-):-):-):-).SLEMY CALUSKI DLA TWOJEJ KOCHANEJ CORECZKI.
 
martencjo masz bardzo silną córeczkę, która dzielnie walczy o swoje zdrowie!
zobaczysz, że jak tylko podrośnie to będzie z niej niezła pannica, po której w ogóle nie będzie widać, że jest wcześniaczkiem!!!
ona sobie o to zawalczy :tak:
 
Martencja to cieszymy sie razem z Tobą. Wasza Pomarańczka na pewno wie, że jest dla Was SKARBEM i jest równie dzielna jak Rodzice :). I tak jak Melanie pisze - Aniołki czuwają :).
 
martencjo masz bardzo silną córeczkę, która dzielnie walczy o swoje zdrowie!
zobaczysz, że jak tylko podrośnie to będzie z niej niezła pannica, po której w ogóle nie będzie widać, że jest wcześniaczkiem!!!
ona sobie o to zawalczy :tak:
:tak:
I do tego śliczną :-)
 
reklama
nooooo martencja

gratuluje wam udanego zabiegu

teraz to juz pewnie liczycie dni do przywitania malenstwa w domu??
 
Do góry