reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniaki czekają na kolejne rodzeństwo :)

reklama
Sarka ma rację- czasu mam że cho cho, ale jak sobie pomyślę że za 3-4 lata mam znowu mieć małego wrzeszcząco- jęczącego potwora to mi się odechciewa :) Chyba jednak zostanę przy kibicowaniu :)

Wrublik- No widać żeś ciężarna- ładny brzusio :) Kurcze 3 tygodnie- szmat czasu- jak ty tyle czasu w niepewności przeżyjesz :-D
 
wrublik pięknie widać dzidziusia ! Super,że wszystko ok :*
Mój termin z USG "genetycznego" z 12tc i z połówkowego wychodzi na 22 luty, ale na ostatniej wizycie zmienił się na 17 luty. Lekarz jednak kazał trzymać się terminu z połówkowego.
Muszę sobie strzelić fotkę, ale do tego muszę się ładnie ubrać :)a od wczoraj nie wiem za co się mam zabrać, brakuje mi czasu, a Maksiu jak na złość jest marudny okrutnie :(
 
ee tam Ainah ubrać się najlepsze zdjęcia na golasa :p
oj kochana, a może za dużo na siebie wzięłaś? może trochę przystopuj? a Maksiu chyba podświadomie czuje że w taki sposób może od Ciebie wyciągnąć najwięcej uwagi, bo zaraz mu sie skończy jedynactwo ;P ;-)
 
wrublik, fajne zdjęcie usg, do tej pory większość takich zdjęć była dla mnie zupełnie nieczytelna, a to jest bardzo wyraźne.
 
Wrublik super brzusio malusi i ekstra fotk dzidzi,taka wyraźna.Aaach wspomnienia wróciły sprzed półtora roku :-)


Ainah może niunia urodzi się na walentynki :-0 moja koleżanka ma córcię walentynkową :-)
 
reklama
Do góry