reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonej Mamusi!!!

reklama
Jejku,rzadko zaglądam na BB bo troszkę brak czasu zważając na okoliczności i nie jestem w stanie "ogarnąć"wszystkich rozpakowanych Grudniówek,ale przesyłam Wam Kochane świeżo upieczone Mamusie DUŻO ZDRÓWKA,ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO FORMY I POCIECHY Z NOWONARODZONYCH KRUSZYNEK.
 
Scholastyka, ogromnie gratuluję! Oby maleństwo spełniło Wasze oczekiwania i było zawsze powodem do radości :)

Phelanio, myślałam dzisiaj rano o Tobie i niepotrzebnie się martwiłam ;) Bardzo się cieszę, że Wasz trójka jest już w komplecie, gratuluję i życzę dużo zdrówka małemu Alankowi :)
 
reklama
Phelania gratuluje!!!!!
Scholastyka Tobie również gratuluje serdecznie!!!,
no proszę jak nam sie chłopaki posypały w jeden dzień!!!! póki co info o 6 małych mężczyznach z dnia 11.12.11
 
Do góry