reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

nie ja nie śpię i tu zaglądałam wcześniej ale nie chciałam się wybijać ;-)
ja moim też na ciepło parówki dałam ale zjadły u mnie bez gadania, uwielbiają!
Też miłej niedzieli życzę :tak:

a tak ciekawostka... wiecie że ponoć te parówki co są 96% czy 86% niby te "lesze" nie są wcale takie dobre??
Gdzieś czytałam że to podstęp. Tak jest w nich np 96% mięsa z szynki ALE nie szynki jako szynki a SZYNKI ROBIONEJ a ile ta szynka robiona ma mięsa w sobie?? Tego już producent nie pisze... tak omija się u nas prawo i robi z ludzi debili ot taka ciekawostka z rana ;-)
 
reklama
Hej niedzielnie, ale tu pustki..

Owieczka
mnie tez moj mlody wnerwil od rana, poryczalam sie z bezsilnosci. Zrobilam mu sniadanie a on nie chce, wyma****e rekami, ja oczywiscie cala w kaszce itd.. wiem ze jest glodny, ale po prostu robi to na zlosc, zeby postawic na swoim. Mialam maxa.

My jedziemy pozniej do babci jak zwykle, srednio mi sie chce zasuwac z malym na 2 pietro ale co zrobic.
larvunia jak dzieciaczki zdrowe juz calkiem?
kroma Ty to sie nalatasz za swoimi dzieciakami.. a powinnas sie oszczedzac.. chyba w pracy bardziej wypoczywalas niz w domu:sorry2:

megi
fajnie, ze mialas gosci, zawsze to weselej, a i dzieciaki mialy sie z kim pobawic, moj maly to ciagle na mnie wisi, nie moge niczym sie zajac tylko ciagle nim

Yola moj zabka pierwszego mial w 6 miesiacu, chwile pozniej wyszedl drugi.. jedynki dolne. Fajnie wtedy wygladal jak krolik:-Dfajnie, ze Gabrus zaczyna Ci wstawac.. moze niedlugo zacznie chodzic? Moj brat zaczal chodzic w wieku 9 miesiecy, a Kubek mial ponad 14:szok:

No nic zmykam milej niedzieli i oby nas nie zasypalo
 
Witam kochane
Pospałam do 8.30 w sumie, brzuch mnie boli byle przetrzymać te kilka dni:tak: Nudzimy się, niedziela w ogóle zawsze nudna. Zaraz młodego położę bo już chyba śpiący się robi choć wstał 6.40. Co do jedzenia to dobrze że z Pawłem nie mam problemu z jedzeniem, on zjada wszystko co mu się da, kocha jeść:-D
aniołku tobie mogę jedynie słońce współczuć, ja twierdzę że jemu brak ojca, dzieci bardziej "boją się" że tak powiem męskiego słowa, przynajmniej u nas tak jest. Albo robi ci na złość bo tęskni, widzi że go nie ma...a jak zachowywał się gdy twój był w domu???? tak samo??? Chyba że ma już taki charakter Kubuś, mały psotnik i może mu to przejdzie...nie wiem nie jestem psychologiem, kurcze szkoda mi tylko ciebie:-( mogę życzyć duuuuużo cierpliwości:blink:
 
megi nie zgodzę się z Tobą. u nas mała się boi wlasnie jak ja warknę, i leci do tatusia. i tak jak Larvunia mowi, ja zabieram. jak wyrzuci smoczek z łóżeczka, to zasypia bez. jak nie chce jesc, to nie je, jak rzuci butelką to ma podniesc i stawia na stole. u mnie krótka piłka. a jak ma odpały to do pokoju. za rączkę, na podłogę, i moze się tam drzec, walić głową w mur.
większość dzieci tak rozładowuje frustracje i brak porozumienia, oraz chce poforsowac swoje na wierzch i próbują rodziców. więc Aniołku to NORMALNE. tylko świat nam media przedstawiają jaki śliczny, kolorowy,. dzieci nie ubrudzone i mamy wymalowane. a poprostu niektóre matki nie przyznają się, że ich dzieci też przechodzą bunt.
jedni tak, inni nieco inaczej. ale wszyscy pokazują pazurki.
ja nie uważam, tego za porażkę wychowawczą. i liczę się z tym, że dopiero początek.
Pamiętam Kroma tez miała z małą Olką przeboje a teraz w przedaszkolu mądra dziewczynka i kochana.
aniołek - damy radę ;):tak::cool2:
 
Hej.
Megi u mnie też okresowo - czyli kończę starania o dzidzię :)
Co do braku ojca hm ... nie zgodze się .. uważam podobnie jak Future ;)
Uciekam do dzidziusia mojego, właśnie wróciłam z kościoła, kolędę mam w środę, młodą dalej biegunka męczy :/ lece papa
 
reklama
future ja nie twierdzę że nie masz racji dlatego pisałam nie jestem psychologiem ani nikim żeby oceniać ale tak sobie o jego tatusiu pomyślalam że może przez niego ale nie koniecznie....dziecko mądre jest na pewno gdzieś tam tęskni za nim więc stąd moja myśl ale nikt nie musi się z nią zgadzać ja sama też nie wiem skąd takie zachowanie u Kubunia no ale czytając wasze posty widzę że nie tylko u aniołka takie przeboje. Każde dziecko inne.
 
Do góry