reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

yola no sobota jest to trzeba troche porobic w chalupce hehe
kawa wypita ide wieszac a potem po chleb do sklepu...

twoj synus kurcze juz 8 miesiecy ale czas zasuwa...pokaz jakies fotki bo stanowczo za malo go nam pokazujesz !! :-D
 
reklama
cześć sobotnio

ale z Was ranne ptaszki ;-)
owca spóźnione 100lat dla Hani :tak:
Yola nooo leci czas leci ;-) szczególnie patrząc po cudzych dzieciach...
 
dzien dobry mrozno i pada snieg:-D
pierwszy raz od tygodnia wstalambez bolu glowy:-)
yola nie ma to jak nic dziecku nie przeszkadza, od razu inne
 
A moja nie :-D Uwielbiam to pruszące z nieba mokre zimne białe coś :-p

Ano Gabryś rośnie, chwilę temu był beznadziejnie bezbronnym i bezwolnym małym zawiniątkiem, a teraz wstawać mi zaczyna cwaniak mały :-p
 
reklama
hej
ja juz ogarnelam domek maz jeszcze poodkurza i luzik a wieczorem do kina jedziemy do zg;-)
chcialam ciacho zrobic pierwszy raz porzeczkowiec ale chyba ciasto mi nie wyszlo...czekam az ostygnie i zobacze czy dalej zakalec w srodku:baffled:az sie wkur....bo szkoda mojej pracy bylo:wściekła/y:
ciacho sa kolejki i to masakryczne...co do l4 to niestety ale nie wypisza mi nowego tylko zrobia korekte na stary tyle ze mojego l4 nie mam bo jest we wroclawiu juz w ksiegowosci i chyba musza odeslac do kierowniczki..
no i z tego wzgledu ze przeszlam na inna firme to od nowa robie badania medycyna pracy itd....bo mi sie akurat chce lazic w takie zimno!!!:wściekła/y:
pr kurcze nieciekawie u jaska...zdrowka kochana
yola poczekaj poczekaj to sie dopiero zaczyna:-Dgratki za zabka.dawidowi wyszly dwa jak mial 6 miesiecy:-D:tak:
mycha no i dobrze ze nie ma ospy;-)
larvunia hello
owca ja nie spie od 6 luteine musialam wziac przekichane bo nie moge sie wyspac i pomyslec ze tak do 21go.
yola u mnie tez byl taki okres ze dawid wstawal wczesniej pamietam ze jak bylo przestawienie czasu z letniego na zimowy to dawid wstawal mi o 5 nawet..ciezko bylo....
madziarena kurde cos ten poligon ma byc w lutym 9ty?niewiem czy pojdziemy w takim razie na ta impreze..
 
Do góry