reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam , my dopiero dojechalismy do domku :-)
fajnie bylo , milo rodzinnie i niedziela prawie zleciala
na drodze ruch byl duzy i slisko...:tak::tak:

Milego wieczorku !!:happy2:
 
reklama
Dzięki dziewczynki za wszystkie rady

Megi pewnie masz dużo racji w tym, że mały tęskni. Gdy tatuś był to lepiej się zachowywał.. ale może to przez to, że ja wtedy byłam weselsza, w lepszej formie, więc miałam też więcej cierpliwości.

Future dzięki Skarbie za rady, ja też staram się zabierać wszystko jak rzuca.. ale np jak rzuci smoczkiem z łóżeczka i zabiorę to płacze.. i nici ze spania.. nie zaśnie bez. Nie wiem co robić w takiej sytuacji.. brać go niech dalej szaleje.. mimo że to pora spania? Kurcze faktycznie przed narodzeniem Kubusia miałam zupełnie inny obraz macierzyństwa.. Dziecko uśmiechnięte, kochane, grzeczne a tu zonk. Ale damy radę, musimy.
 
megi Ciebie też rozumiem i trochę Ci zazdroszczę, że Twój mąż Cię odciąża w sprawach z dziećmi. moj ajk przyjdzie wieczorem z pracy to naprawde juz nie ma siły. a w weekend mi pomoże, nie jest taki zły. w nocy leci mleko zrobić małemu, pierwszy raz, a drugi raz ja. no po prostu, ale jest do helenki za miękki. ja jestem twarda ręka :)

Aniołek...najgorsze już mamy za sobą...
albo przed nami ;) ;***
 
No akurat w moim przypadku jest dobrze na mojego nie mogę narzekać bo sam oferuje mi swą pomoc nie musze nawet pytać, czasem tylko poproszę to bez problemu idzie....Mogę tylko dziękować Bogu za ten skarb:tak: żeby mu się czasem kiedyś nie odmieniło!
A u nas chyba jakaś choroba wkracza:/ M poleciał do lekarza żeby kilka dni poleżeć bo łamie go w kościach i kaszle, Zuzia już na syropie bo mokry kaszel ma od wczoraj, nic poza tym. Mały i ja tylko zdrowi:-(
 
dzien dobry
megi teraz bardzo duzo osob choruje ale jak to zima taka pogoda
u nas dzisiaj -8:baffled: troche przegiecie:-D:-D
ide z dzieciakam do kina na straznicy marzen, musze im czas zorganizoac bo oszaleje z nimi przez te ferie:sorry2::-D
 
Witam !!
u nas tez mrozno ale nie az tak -4 :tak:
siedze sama w domu to i od rana juz posprzatalam , odlurzylam i podlogi pomylam sobie :-)

Ciacho a bo u was ferie sie zaczely...dlugo macie ?
u nas nie ma maja tylko w ostatnich dniach stycznia ale ze 3 dni...ale dla mnie to i lepiej hehe dosyc w grudniu sie nasiedzieli ;-);-)

Megi zdrowka dla Zuzi i emka :tak:

Ja ryz gotuje , kapuste odmrozilam i bede golabki robic bo mi ze swiat kapucha zostala to jeszcze kilka bedzie na obiad :-)
 
owca standard 2 tyg ferii, z tym ze niestety tylko wybrane wojewodztwa maja teraz ferie jeszcze ma pozniej
kiedys bylo lepiej cala polska miala tym samym czasie
a ja nie wiem co dzisiaj na obiad zrobie
 
bry dzień
dopiero po śniadanku...
u nas gulasz jest ciacho na obiad... dawno nie było ;-) i rosołek w weekednu ;-)
-8 poważnie? A to dobrze.. wymrozi bakterie... Młody chyba katar dostaje mój ;/
 
reklama
Do góry