reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
hehe zyje, zyje :-) coś mało czasu przez te pogodę wiosenną się zrobiło, a ostatnimi czasy awatar zabierał mi część dnia hehe :-D wiem, ze miałam zaglądać, czasem wejde poczytam i jak chce odpisać, to młody albo własnie się wyśpi, albo buczy, że trzeba się z nim bawić :-)
teraz jak takie ciepełko na dworze, to staram się szybko wszytsko zrobić rano, żeby wyjść na spacer, no i tak się człapiemy kilka godz :-D potem do domu, kąpanko, spanko i ja tez padam ;-)

Larvunia jak się czujesz kochana?:-)

Ciacho udanych zakupów :-)
 
Ostatnia edycja:
halo;]
ja juz chate odgruzowalam pranie sie pierze potem rozwiesze i na jakis spcer lecimy
a moj mlody znowjakies krosty na buzi ma nosz grrr bratowa moi ze to tradzik niemowlecy?? jaksie tego pozbyc grrr i buzka taka szorstka przy tym
 
Hej w ten piekny dzionek
wrocilam ze szkolki teraz pierozki smaze i lece po malego...
jutro i piatek mam wolne od szkoly bo przedzskole zamkniete juupi !! :-)
pozniej trza na jakis spacerek isc korzystac z pogody :tak::tak:

future zapodaj jakies foteczki niuni:tak::tak:

pozdrawiam wszystkich !!!:-):-)
 
reklama
Pogoda jednak ładna a myślałam, że będzie padać bo się jakoś tak dziwnie z rana chmurzyło ale na szczęście nie pada ..
Megi Nas odwiedziła a teraz młody śpi a Ja odpoczywam!
Jak wstanie to też chyba jakiś spacerek zaliczymy:tak: a tak póki co nudy i humor smutaśny ....
 
Do góry