reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ja tez chetnie obejrze ;)

i też zauważyłam, ze ciiiisza weekendowa. ale to chyba normalne ;)

w tygodniu babeczki soebie popisują pomiędzy domowym chaosem, a teraz mężowie w domach, telefony od przyjaciółek, rodzinne obiadki, kino z ukochanym, sale zabaw z dziećmi...eh - rodzina ;)
 
dziewczynki wpadlam sie pozegnac ;-)
odezwe sie w srode jak juz w roce, robie sobie przerwe od netu jadac do rodzicow.
musze z rodzicami tez spedzic troszke czasu, mama po kolejnej operacji eehh... tulam Was wszystkie i do srody :tak::-) -Ja nie wiem jak ja wytrzymam mez mojego mezuska do srody ;/

ps. ciacho widzimy sie w poniedzielek rano jakby co ;-)
jak ktoras ma ochote na spotkanko ze mna w g-wie to tel jest wiecie gdzie moj ;-) buziam :***
 
W końcu koniec poszli sobie goście, spili się, najedli się i poszli. Już posprzątałam i jeszcze małego usypiam, coś ciężko mu idzie spanko. Chyba coś zjadłam za dużo, bo mnie brzuch boli.
Jutro jak mi się uda wrzucę wam na Prywatnym fajną fotkę, tylko dozwolone od lat 18 stu.
 
hej ciotki :-) śpicie? :-)
chcecie zobaczyć Marzenkę? ;-) wyglądała super!!!
myślę, że nie będzie miała za złe, jeśli kilka fotek wkleje do jej galerii ;-)
 
Haha, wiedziałam kiedy na BB zajrzeć:-D - fotki świetne, a z Marzenki piękna kobieta, co tu dużo mówić:tak::-) Marzenko kochana, wszystkiego co tylko najlepsze na Nowej Drodze Życia!!!!!!!:-):-):-)

A u nas...
Katgen dziękuję za pamięć!:-)
Troszkę się nie odzywałam:zawstydzona/y: , ale jakoś tak leci, praca, dom, praca, dom, i dzień za dniem pryska, nawet nie ma chwili spokojnie posiedzieć przy kompie. A jeszcze na dodatek wymyśliłam sobie kolejne hobby, rzeźbienie w drewnie:sorry:. A raczej to chyba geny się odezwały, bo mój dziadziuś kochany był artystą malarzem-rzeźbiarzem, piękne dzieła tworzył na płótnie,w drewnie, i w kamieniu, i jakiś czas temu wpadł mi w ręce Jego komplet dłutek, no i teraz drewno, zamiast do kominka, idzie pod dłutko, i coś tam sobie i ja tworzę:-D i oderwać się nie mogę od tego, tak mi się spodobało:sorry: Ale szydełkowanie też uwielbiam, i tylko wnerwiam się ciągle, że tyle w tej mojej głowie pomysłów, i tyle by się chciało rzeczy zrobić, a tu czasu nie ma na nic:baffled::confused2:
No nic, późno się zrobiło, idę lulu. Dobranoc!
 
lilian- powinnaś być dumna, że masz talent, a pomysły zawsze zdążysz zrealizować, masz co robić z czasem i to jest fajne, że się nie nudzisz.

A Marzenka naprawdę super wyglądała i tacy szczęśliwi :)

A ja mojego M uduszę jak dojdzie do siebie, pół nocy nie dał mi spać, bo walczył z klopem, tak to jest jak się nie umie pić. A teraz zdycha, ma nauczkę.


A w ogóle to Witam z Rana, a teraz widzę, że ty Lilian o 1 w nocy pisałaś, że ci się spać nie chciało :)
 
reklama
Do góry