reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

O są zdjęcia sali tortur, ale sprzęcior mają, ja się nie załapałam. I już nie zamierzam tam zagościć, nawet Ordynator jest, jakoś nie wspominam miło pobytu tam, ale porodówka ładna :)
 
reklama
czesc kochaniutkie:-)bardzo wam dziekuje za zyczenia
a tobie kasiu beti rowniez bardzo dziekuje ze przyjechalyscie naprawde niespodzianke zescie nam zrobili,kochane jestescie buziaczki dla was:-):-):-):-):-)milutko mi sie zrobilo na serduszku:-)
beti fajnie ze wrzucilas zdjecia,nie mam nic przeciwko:-):-):-)
jestem szczesliwa:-)
 
WItam

Marzenka jeszcze raz gratuluje!Bardzo łądnie wyglądaliście, a Dawidek już duży i taki poważny.

Zdjecia porodówki, na sam widok ciarki mnie przechodzą:zawstydzona/y:

My dziś pewnie na spacerek pójdziemy, bo ładnie, a małego w domu już roznosi. Nie wiem kiedy, ale zrobił sie z niego straszny łobuziak, wszędzie go pełno, na wszystko wychodzi, wywala z szafek, nie usiedzi spokojnie 5 sek.
Pewnie dziś zachaczymy o figloraj, żeby młody się wyszalał, bo mi chatę rozniesie.

Ależ słoneczko...................aż chce się żyć.

Kroma- a wy na dowbora wynajmujecie w tych biało brązowych bloczkach????tam tak ładnie, takie małe kameralne
 
Ostatnia edycja:
Witam

Odzyskałam na chwile kompa :-)
Marzenko życze życia pełnego miłości i szczęścia!!!

A u nas jakoś leci czekamy na ważną wiadomość i bardzo sie denerwuje,,, dziewczynki są juz takie smieszne razem jak sie nie widza dzień potrafia sie potem cały dzien przytulac...

Lece miłgo niedzielowania
 
aneteczka- tak w tych słynnych szklanych domach, i faktycznie tu okien do mycia jak w pałacu. Mam trzy okna balkonowe i jedno takie wielkie na całą ścianę. Mieszkania, jak mieszkania dość ładne, tylko źle przestrzeń zagospodarowana, za duży korytarz, ale okolica ładna i zadbana.



 
Ostatnia edycja:
ja spadam i tez życzę miłej niedzieli, mała mnie wpieniła, bo kupę rozmazała i jak tu nie krzyczeć na dzieciaki, nie ma czegoś takiego jak bezstresowe wychowanie, ja bym musiała się totalnie wyluzować i nie zwracać uwagi na to co ona robi, a tak się nie da, chyba, żebym coś brała.

Wrzuciłam coś do galerii stare fotki jak kiedyś piękna i młoda byłam :) Musiałam się trochę dowartościować, bo mam chandrę dzisiaj :)

Annes- a twoja córcia chyba miała wczoraj urodziny, zdrówka dla małej i Stu lat.

Pa
 
reklama
No wlasnie Annes, sto lat dla Natalci! Pamiętałam kurcze cały czas ale ten ślub Marzenki i wogole wyleciało mi z glowy. Przepraszam!

Kochana Nataleczko radości, zabawy, dużo prezentów!! Buziaki od Izki, cioci i wujka:)

Aha i życzę powodzenia w uzyskanej wiadomosci. Czyżbym wiedziała o co chodzi?
 
Do góry