reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Pr wszystkiego naj naj naj dla Was z okazji skórzanej rocznicy ślubu!
Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!
wybor-i-scinanie-kwiatow.jpg


Magda, Megi witajcie


A ja się pytam gdzie jest Larvunia?????
 
reklama
Przyszlirodzice wszystkiego naj!

Ale szalejecie na tym forum ha ha, pol dnia nie zagladam i pozniej tyle mam zaleglosci w czytaniu:) ale fajnie

Miloszek ma 10miesiecy Madziu

Kroma, ok to juz robimy zareczyny naszych pociech coby pozniej nam sie nie pozenili z kim innym:)

A wiecie ze maz zrobil mi niespodzianke i zjechal z trasy na noc do domku?:) ale juz pojechal dalej...
 
witajcie :)

przyszlirodzice ja na swoja rocznice zrobiłam kieszonki ze schabu z papryka, a jak chcesz jeszcze więcej mięsiwa to boczek można jeszcze dodać. Bardzo smaczne :). Ja do nich zrobiłam jeszcze dodatek z sałaty lodowej, ale to wakacje były wiec można było kopic nie wiem jak teraz. I kasze - bo mój uwielbia, ale można tez ziemniaki.

I po za tym
Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy !!!
 
czesc :-)

nie zauważyłam wczoraj tych postówo przegrywanie:sorry:
u mnie godz 20zł, ale jeśli ktośprzyniesie więcej, to wiadomo,że się dogadujemy co do ceny ;-)

Annes zdróweczka kochana i współczuje epizodu z naszą "kochaną" służbą zdrowia"
aż sie ciśnie coś okropnego na usta zeby powiedziec:angry:

Ania PR wszystkiego najlepszego!!!!! samych szczęśliwych dni, pełnych raości i miłości!!!!:-)

Magda widać Szymek przyzwyczajonydo ciebie, ale jeszcze troche i sie przyzwyczai spowrotem ;-)

Megi Ciacho :-)

Kasia :-p:cool2:
 
Co mi jęzor wystawiasz Beti :p

A co do przegrywania to ja mam interesa od mojej mamy, ale to się dogadamy jak w sobote wpadniesz:)

LARVUNIA!!!!!
 
ja tylko mediatorem jestem/będę :) Mojej mamy kasety mam z wycieczki po europie. dużo tego jest i jak liczyłam to ponad 100zł wyjdzie. ehh. zobaczymy

A na tablicy? uśmiecha Ci zapodalam z rana a co:)
 
dziekujemy za zyczonka kochane jestescie;]
a ja zaraz poskladam w koncu wyrka i pojde z mloda zobaczyc jakie miecho maja w miesnym;p bo wczoraj w tesco to pustki byly nic nie kupilismy i zaplacilismy ponad 80;/ w biedronce wszystko o polowe tansze zlodzieje w tym tesco...
 
reklama
To prawda, do tesco nie chodzę wogole. Chyba ze po cos konkretnego. Za drogo mi wychodziły tam zakupy.

teraz jeździmy raz w tyg do biedronki i wychodzimy na tym dużo lepiej. Co prawda jest właśnie parę rzeczy których tam się nie kupi, albo wędlinę albo jakiś płyn albo coś.

Ale i tak jestem zadowolona z biedronki.
 
Do góry