reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ja uciekam polezec bo juz paluszki od stukania w klawiature mnie bola...
biggrin.gif
:-D

to narazie !!:tak::tak:
 
narka madzia:-) ja tez uciekam bo szkam tu mlodej z historii krain goegraficznych i ich tradycji wiec to robota na ponad godzinke
narazie uciekam papa:-):-)
 
my juz wykapane. jej jaka padnieta jestem dobrze ze jutro juz piatek. A w niedziele jedziemy do tesciów bo siostra pawła konczy 7 lat. ciekaw co moj P wymysli na sobote. Ostatni przyszedł z minka kotka i pyta czy jedziemy do rodzicow bo umowił sie z kolegami na crossa. Jezdził 3 h i wrocił taki szczesliwy ze koniec. Opowiadał ze niedaleko jest tor i tam chłopaki przywoza swoje "kobiety" ja mu na to ze chyba z Nati pojedzie bo ja sie na crossa nie zmieszcze.:-D
 
dobra bo ja nadal nie wiem ktora bedzie z was u mnie i czy tylko przy kawusi spotkanko czy wieksza impra i kazda cos przynosi do amu amu ??
czekam ;-) na info bo nie wiem czy krzesla od sasiadow porzyczac heheheheh :-D
 
Hej z wieczora....:-)
mlody spi zasnal przed 20:-):-)
ja po filmach..

larvunia i jak tam u lekarza wsio ok??
jak sprawy z mieszkaniem byli ogladac? jest kupiec??

ja na sobote odpadam :tak::tak:
 
reklama
Do góry