reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
a ja mam zonka bo w przedszkolu beda jaselka 17 grudnia i moje dziecko bedzie matka boska !! :szok::szok: :-):-)
i mam wymyslec jakies przebranie :szok::szok:
i teraz nie wiem jak to zrobic,ale chyba jutro pochodze po miescie i poszukam cos gotowego moze bedzie mozna gdzies cos wypozyczyc bo co ja zrobie sama...
 
Asienka a ty jesteś teraz na patologii w Gorzowie???

Nie wiem jak to jest.
Ja jak leżałam na patologii to dużo dziewczyn było która przenosiły 2-3 dni.
Ja miałam robioną prowokacje po 7 dniach od terminu. W szpitalu przez te 5 dni dwa razy miałam robioną przejrzystośc wód płodowych. Była ze mna dziewczyna, która przenosiła 4 dni i po tym badaniu od razu poszła na porodówkę na prowokacje..

Ja jestem w domu. Do Gorzowa to ja się nie wybieram tylko do Sulęcina.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo ładny Madziu pogadam z mezem i sie zgłosze do Ciebie bo bedzie mnie przeklinał ze naznosze tego wiec najpierw mu wytłumacze co i jak ale raczej sie zgłosze.
 
Bardzo ładny Madziu pogadam z mezem i sie zgłosze do Ciebie bo bedzie mnie przeklinał ze naznosze tego wiec najpierw mu wytłumacze co i jak ale raczej sie zgłosze.


ok jak moze sie przydac to czemu nie :tak::tak: atak stoji juz w piwnicy prawie 1,5 roku :tak:...

moja siostra tez rodzi w marcu ale chce nowy kupic :tak:
 
reklama
Do góry