reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej my po spacerku teraz gotuje kalafiorka na obiad i ide pyrki wstawic :tak:
zaszlam do lumpka i kupilam sobie bluzeczke :tak:

oj z tymi chlopami hehe zycie kolorowe z nimi :-D:-D

a czemu robia wam nowe wylewki czy cos tam takiego?? macie jakies stare czy co?
 
reklama
wycinaja z przodu taka betonowa plyte i w to miejsce daja metalowe szczebelki zbijaja kafelki i na nowo robia wylewke i jakies progi czy cos daja metalowe.
a to dlatego ze ta plyta obciaza balkon tylko czmeu jakis debil ktory budowal iles lat remu blok o tym niepomyslal:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Aha no widzisz ale lepiej niech to zrobia
bo znam sytuacje ze slubic gdzie zawalil sie balkon :szok::szok:....ale dobrze ze nikogo na dole nie bylo akurat no i na balkonie :tak::tak:

uciekam usmazyc jajko dla mlodego bo gulaszu nie lubi :no::no:

a pozniej po mloda to narazie ania milej pracki :-)
:-)
 
juz jestem niedlugo dokoncze ten obiad i wsio, musze poukladac pranie
dla mnie to zmora, zawsze czeka i nabiera mocy urzedowej przez 2 dni:-D
dobrze ze nie prasuje tego, bo prsowanie to juz koniecznosc ostateczna czyli jak moj koszule zaklada albo cos, ja swumie tylko 1/3 letnie rzeczy mam do prasowania:-)

to sie nazywa czyste lenistwo
 
Witam Kochane, nie jestem rodowita Gorzowianka, ale d miesiaca tu mieszkam i co juz pokochalam Gorzów bo tu zaciązyłam, w skróce moja historia:
-ponad 2 lata starań
-2 poronienia(ostatnie w czerwcu b.r)
-leczenie w klinikach niepłodnosci
-zbyt wolne plemiki mojego ukochanego
-u mnie zbyt wysoka prolaktyna 5 razy ponad norme, gruczolak przysadki mozg.
-przy takim stanie nas obojga marne szanse nawet na inseminacje jak twierdzili lekarze
-od 2 lat mierze tempke,monitoruje owulacje,wiem wszytko co i jak w nocy i o północy;)
-mogłabym studiować farmacje, masę leków poczynajac od sterty witamin,kwasow foliowych tony,wiesiolkow
i innych pierdół;)koncząc na estofemie,duphastonie,clo
dzis odebralam bete 228 mlU/ml ;)norma nie nie bycie mamuśka 0-27
Odpowiedz jak to sie stało?.......................................Cud
Pierwszy miesiac od 2 lat,odstawiłam wszystko, żadnych leków, nawet witamin, zadnego monitoringu, żadnej temperatury,
obserwcji sluzu,miałam juz dość! mam 28 lat, wszyscy moi znajomi albo sa albo zaraz beda rodzicami, stwierdziłam
ze moze Pan Bog chce mi powiedziec przez to ,że moj ukochany może nie jest tym z którym mam miec dziecko(nie mamy slubu)
albo ze Pan Bog ma dla mnie inny plan, dziś jeszcze sie w tym utwierdziłam hipotetycznie bo dowiedzielismy sie od
urologa o żylakach u mojego ukochanego i powiedzieli mu ze albo operacja albo dzieci, wiec załamana pojechalam odebrac
bete, spoznial mi sie okres ale tak jak mowilam w czerwcu poronilam, mialam dotad 2 okrey, 30dni pierwszy i 25dni drugi wiec
pomyslałam, że wszystko sie jeszcze musi ustabilizowac,i co zobaczylam 228 mlU/ml!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pierwszy raz jak oddałam wszystko Bogu, przestałam planowac, liczyc, łykac tabletki i stał sie CUD CUD CUD
Myslę, że to spokoj wew, obecny we mnie ze Bog jest ze mna to spowodował,zawierzenie.Trzeba porpostu przestać planowac, Pan Bog
przekreśla nasze plany i prowadzi nas inną drogą,trzeba tylko uwierzyć ze On tylko da nam wszystko, czego potrzebujemy.
Takie zamykanie w sobie zalu, smutku jest przejawem własnej miłości, która podcina korzenie wierze i zawierzeniu.Moze warto
zaufać Bogu i podciąć korzenie tego co nas niszczy dziewczyny!testy owulacyjne, temp,leki,i to o czym pisałam wcześniej.
Wiara czyni cuda!moze zabardzo odchodzimy....moze warto zdać sie na Boga
przepraszam, nie chce żebyście pomysłały że jestem dewotką,jestem młoda 28-letnia dziewczyna ale naprawde uważam,że porpostu
może niech bedzie tak jak chce Bóg;)jest to najwyższa forma zwierzenia i miłości tak uwazam
, ale cuda sie zdarzają,ta nasza słabosc robi miejsce na Jego działanie,może nam starającym sie potrzebny jest taki pokój płynący
z wiary,może w tych trudnych dla starająch sie chwilach warto zobaczyć kogoś innego;)a na koniec pamietajcie......
tylko to co trudne kształtuje człowieka, myśle że przez ten cud stałam sie lepsza osoba;)dziekuje PB
 
dzien dobry:-)
dawid wprawdzie dobrze spal ale ja jakos nie bardzo,co sie budzialam to nie moglam zasnac a jak juz zasnelam to dawid sie obudzil,narazie buszuje w lozeczku:-)no i dopadl mnie katar:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
u nas juz w koncu cieplo w grzejnikach,w goscinnym pokoju wylaczylam i wkuchni bo wydaje mi sie ze nie ma potrzeby narazie nie ma mrozow a oszczedzac trzeba:-):-)
wczoraj zrobilam male przemeblowanie u dawidka w pokoju,trzeba bylo przesunac lozeczko bo stalo kolo okna i blisko kaloryfera,
dawidkowi na kolacje dalam pierwszy raz ta kaszke manna bo tak zawsze dawalam po obiedzie ale widze ze mu dobrze sluzy wiecej sie najada no i spi,
ciasteczko i ania pr dzieki za wskazowki co do kaszy mannej wyprobuje dzis,wydaje mi sie ze nie ma sensu bym kupowala ta z bobovity bo nie dosc ze malo w niej i starcza tylko na tydzien ale i tez nie malo kosztuje w porownaniu do zwyklej,a owoce i tak dodaje wiec to nie ma roznicy,co ty madzia o tym myslisz?dajesz szymkowi ta z bobovity?
chyba se musze strzelic kawke
czekam na was:-)
 
Dzien dobry a ja myslalam ze bede pierwsza a tu zonk:-D:-D:-D
szymon znow wstal o 6 zwariuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zaraz a teraz urzadza scene bo chce cos z barku a tam pusto....
my zaraz sie ubieramy tak kolo 8 startuje do przedszkola,nie chce mi sie wylazic ale coz....odrazu zalicze sklep:tak:

witam nowa przyszla mame :-):-)

marzenka ja kupuje z bobowity za 4,50 kaszke ale mam ja dlugo bo szymek jej tak nie je lyzka bo nie lubi ja tylko mu dosypuje do mleka i wsio...
a ty jutro o ktorej bys u mnie byla i czy kasia z iza tez przyjada??

dobra narazie uciekam odezwe sie jak wroce z przedszkola :tak::tak:
 
witaj madzia
jaka to kaszka za 4,50?pewnie ta zwykla smakowa tak?
no widzisz a ja musze mu codziennie dawac gluten i dlatego daje kaszke manna a ona 6,50 u nas.
madzia niewiem czy kasia bedzie to juz trzeba do beti,no ale mam nadzieje ze nam napisze czy bedzie czy nie:-)
bede juz pare min przed 7 bo moj tak do pracy musi
oj kochana nie zazdroszcze ci ze musisz wyjsc z domu,ja dzis sie na spacer wybieram gdzies kolo 13:-):-)
 
reklama
witam
a wy to tak zawsze ktora pierwsza:-D
witam nowa BB
na pewno kasza sie uda nie ma ze nie:-)
ale pogoda do doopy, myslalam ze bedzie tak jak wczoraaj ladnie i slonecznie a tu juz nawet pokropilo:-(
tylko jutro dziewczyny grzeczne badzcie na tym spotkaniu;-):-D:-D
 
Do góry