reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

witaj ciasteczko:-)
kochana my przy dzieciach to szalec nie bedziemy:-)
wstawilam pranko,chcialam maskotki dawidka wyprac ale dupa nie zmiescilo sie:-D:-D:-Dwiec czeka na nastepne:-D
normalnie przez tydzien nie robilam prania i teraz z tego wyjsc nie moge:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
witaj ciasteczko:-)
kochana my przy dzieciach to szalec nie bedziemy:-)
wstawilam pranko,chcialam maskotki dawidka wyprac ale dupa nie zmiescilo sie:-D:-D:-Dwiec czeka na nastepne:-D
normalnie przez tydzien nie robilam prania i teraz z tego wyjsc nie moge:wściekła/y::wściekła/y:

wiadomo ze przy dzieciakach to sie nie poszaleje nie tylko w takich sprawach:-D:-D:-D
ja kiedys tez zrobilam taki blad i nie pralam przez 4 dni pozniej mialam przez 2 dni prania po 2-3 praki dziennie
tak jest jak mam posciel do prania z 3 lozek to tego jest:tak:
 
no masakra ztym praniem,ja jeszcze dodatkowo 2 torby ciuszkow mialam a teraz to wszytsko lezy i czeka na zlozenie,ehh prasowac to ja nie prasuje tak jak u ciebie:-Djak juz trzeba to tak ale bez potrzeby to nie:-D:-D:-Doooo tak to ja bym chyba zwariowala ciagle bym prasowala i prasowala:-D
a ja dzis robie fasolke po bretonsku,jak dawidek zasnie to ja zaczne robic
aaaaaaaaa wiecie co mnie wczoraj spotkalo normalnie wstyd:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:poszlam tu u mnie do sklepu osiedlowego po chlebek i na wierzchu lezal razowy w folli boze dziewczyny jak to zobaczylam ble ble na calym chlebie byla plesn taka naprawde masakryczna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:to wzielam ten chleb bez zastanowienia i do tej przy kasie pokazuje jej przed oczami i mowie widziala to pani??a ona ze nie ale wiecie z takim ale, wredna malpa!!!!no i stoi i sie na mnie gapi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no to ja na to to niech pani cos ztym zrobi bo troche to nie bardzo wyglada!!!!to wziela z wielkim oburzeniem,
ale ja tego tak nie zostawie mojego brat pracuje w sanepidzie i powiem jemu zeby tam pojechali,bo nie raz juz spotkalam sie z czyms takim i z datami itd,
 
hej ja juz wrocilam teraz zupke wstawilam dzis pomidorowa bo pomyslu brak

marzenka i dobrze jej powiedzialas moze jeszcze czlowiek ma to kupic?? :wściekła/y::wściekła/y:
to ty u mnie juz bedziesz przed 7 ?? :-D:-Djak dobrze czytalam to u beti najpierw zawitasz :tak::tak:...

ja prania nigdy nie prasuje za duzo z tym roboty i nie lubie tego robic
:no::no:
 
fuuu tak splesnialy chleb blee:-(
ale tak to jest u prywaciazy no ale a marsze juz nie raz spotkalam sie ze wczoraj albo 2 dni temu minal termin np. na smietanie albo jogurcie
i dlatego mam manie sprawdzania daty przydatnosci
a o mleku juz nie wspomne
leza 3 skrzynki i data do dzisiaj i co wezme a wiadomo ze takiego nie wypije w ciagu calego dnia i zazwyczaj pozniej do wyrzucenia
mogliby z ceny sposcic nawet te 50gr no ale poco przeciez klienta mozna scierwem nakarmic:wściekła/y::wściekła/y:
 
oj ja niewiem czy my dzis wyjdziemy na spacer,ale sie brzydko zrobilo,rozpadalo sie a w domu ciemno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no ale pocieszam sie tym ze do 13 jeszcze daleko:-D:-D
tak tak madzia najpierw do beti a potem to najwyzej sie zgadamy:-)
zeby tylko jutro nie padalo no i zeby nie bylo fest zimno bo bede zla:wściekła/y:
 
kurcze u was pada tu tez sie zachmurzylo na maxa:wściekła/y: i pewnie bedzie padac:wściekła/y:
ale chlodno to juz jest wieje do tego wczoraj uszy mi zmarzly w parcu na spacerze z psem a dzisiaj rano bol zatok:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja juz uciekam bo dostalam smska ze za godzine Kasia do mnie przyjedzie na kawe :tak::tak:...
wiec ide ogarnac troche chalupe :-):-)
to narazie :-):-)
 
reklama
Do góry