reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dzien dobry
my juz po kinie super bylo:tak: a ludzi w kinie no szok:szok::-D
kroma wspolczuje ci oczu ale ja tez cos osttanio mam od 3 dni takie lzawiace ze masakra:dry:
dzien bez deszczu to dzien stracony:-D leje ze hej, ale chociaz cieplo:-)
 
reklama
a co to sobie wakacje zrobilyscie od bb:baffled:?
w koncu cieplo o tak, mam nadzieje ze chociaz tak jak dzisiaj bedzie codziennie:tak:
 
Hej a no pustki...
ja zagladam ale ze nikt nie pisze to i ja siedze cicho ;-);-):tak:

U mnie tez dzis cieplej , sloneczko swieci ale jak sie schowa to znow chlodno :tak:
niby od czwartku po 27 st ma byc :tak:
 
Witam po dłuższej przerwie.

Sorki ale nie doczytam co pisałyście..za dużo tego. Postaram się od jutra..a wlaściwie od dziś zaglądać i coś pisać.
Jak wiecie jestem u mamy i komputer włączam na jakiś czas potem wychodzę..ciągle coś... u siebie to u siebie ale niestety remont trwa...
Ostatnio mam też na głowie treningi starszego syna bo od poniedziałku rusza tygodniowy turniej...bedzie trochę jeżdżenia...
Wczoraj tez musiałam go obkupić w nowe buty i rękawice bramkarskie..ciagle jakies koszty...czasem nawet nie liczę. Muszę kupić to kupuję..ech...

Oskarek już skonczył 4 miesiące...podaję mu obiadki - wcina jak szalony :D

Mam nadziej ze u Was ok, zycze zdrówka i pozdrawiam :)
 
Hej...


Wczoraj wieczorem pokłóciłam się z mamą..ostro było...zaczęło się od pierdoły...a skończyło tak ze dziś ledwo gadamy...
Dziś postanowiłam ze wracamy w sobotę, nie bedzie jeszcze wszystkiego moze dopiero sciany beda malowane na kolor ale w du..to mam nie wytrzymam....

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
Cześć dziewczyny :)
Chyba rzeczywiście wszystkie lato zaczęłyśmy bo jakoś tu cicho:-). Ja te dwa dni to poświęciłam na załatwianie jakiś spraw a że auto u mechanika to zostaje mi komunikacja miejska a patrząc na prognozy to wolałam to zrobić teraz niż w te upały i tak mam ogromny problem, żeby jeździć mzk bo jestem w tej ciąży strasznie wyczulona na zapachy i tu zaczyna się koszmar:-(
Owca - córa pracuje w Tesco, pomaga na dziale odzieżowym

Agnis - trzymam kciuki, żeby ten remont skończył się szybko, ja z moją mamą bardzo się kochamy ale razem mieszkać nawet krótko to nie dałabym rady, każda ma inne przyzwyczajenia i nawet jak nie miałam kuchni przez trzy tygodnie, lodówka w pokoju i kuchenka na dwa palniki to wolałam u siebie, chociaż zdaje sobie sprawę, że z takim maleństwem to inaczej;-)

No i wiem jak to z tymi wydatkami, teraz musimy koniecznie synowi okulary kupić bo te już za małe i do tego samochód....ale cóż takie życie:-)

Mimo wszystko życzę miłego dnia, cieszmy się latem:-)
 
Witam z robotki. Zrobilam sobie pause bo mam jeszcze duzo czasu a prawie wszystko zrobilam juz. Agnis to nie fajnie ze sie poklocilyscie ale moze mamie przejdzie i dojdziecie do porozumienia. Oby remont szybko sie skonczyl co bys mogla wracac do siebie. Fajnie ze synus zajada sie obiadkami. Mamuska wspolczuje wydatku z autem tak to jest jak sie sypie to wszystko na raz. U mnie tez cienki miesiac bo wlasnie dzis zabrali nam za ubezpieczenie auta i jeszcze przeglad trzeba w tym miesiacu zrobic. Ale coz poradzic. Ciacho gdzie jestes jak cie nie ma hihi ? Atagata co u ciebie ? Pozdrawiam reszte ide dalej robic.
 
Cześć kobietki. Chwilowo zajęta jestem okropnie bo zlecenia mi się posypały (wesela) i dybie jak głupia, a do tego jeszcze parę innych spraw mi się naskładało toteż chwilowo umilkłam. podejrzewam że do końca tygodnia powinnam się wyrobić ze wszystkim to nadgonię posty bo nawet poczytać nie mam czasu. Buziaki moje drogie - podobno gorący weekend nam się szykuje - już się cieszę na jakiegoś grilla i jeziorko:)
 
atagata a to co za bisnes ze tyle zlecen? fajnie ze masz zawsze kasa wpadnie :)
owca jak mnie nie ma tzn.ze zajeta jestem teraz naprawde urawnie doopy mam i jeszcze ortodonta dzisiaj był nastepna wizyta w sierpniu:tak:
i po niedzieli wakacje czas zaczac pelna para:-)
 
reklama
Dzien dobry. Ja siedze i czekam na tramwaj bo mi uciekl fuck i spoznie sie 10 min. Ale za to jest ladnie slonecznie i nie potrzebnie wzielam dlugi rekaw. Ciacho a czemu masz urwanie dupy co takiego robisz ? Chodzi ci o swoja bizu masz duzo zamowien ? Atagata jaki masz biznes czym sie zajmujesz ? Gdzie reszta Marzenka , Kroma gdzie wy sa ? No milego slonecznego dnia.
 
Do góry