reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej
Marzenka taka mate właśnie dokupiłam do prezentu dla mojej chrześnicy na chrzest - rowerek i własnie to tez dawałam wtedy jakies 60-70 zł za nia.
Kroma my tez tyle za opał dalismy masakra no ale chcesz mieć ciepło to płać :)
U mnie weekend minał szybko i imprezowo. W sobotę byliśmy na kawce u babci bo była msza w rocznice smierci dziadka wiec znów pełen dom ludzi i zeszlo nam prawie do 21:00. W niedzielę Hania miała chrzciny, - juz po i mam z głowy - dzidzia ochrzczona ;) później imprezka z lokalu przeniosła się do domku, a wczoraj powtórka bo mężu miał imieniny, dziś zostaje mi sprzątanie po wszystkim bo podłogi uświnione hehe
Idę zaraz z małą na spacerek - miłego dnia!
 
reklama
Hej.

Hejka
mi się nic nie pomyliło z tym ekogroszkiem, jak nie wierzycie to kuknijcie na stronkę Castoramy i my daliśmy za 1 tonę i parę kg 1000 zł Worki mają po 25 kg, ale nam chyba dali więcej worków i mniej w nich pakowane, bo byłam sprawdzić co ja tam mam w tej kotłowni. A w castoramie są po 625 zł za tonę -musiałam sprawdzić bo napisali, że 15 zł i pakują w worki 25 kg. Więc jeszcze taniej niż my daliśmy.

Marzenka- ja wolę żeliwne, ale teraz to nie robią takich żeliwnych jak kiedyś. Ja mam jakąś inną niż teflon, ale nie pamiętam materiału, niby nie rakotwórczy. M się spytam to mi powie. Też dobre i wytrzymałe, A gary z grubym dnem mam już 5 lat i jak na razie nie zniszczalne są.

A my nie śppimy od 4rano.

Future- to dobrze, że u was już lepiej. Powodzenia w pracy,

Nie wiem co ja miałam i komu. Idę karmić.


Kroma nam tylko chodziło, że źle napisałaś i tak jak ciacho napisała jednego zera nie dodałaś, nikt przecież nie podważa tego, że tyle zapłaciliście! Luzik.

U Nas chorobowo weekend minął i nadal tak jest, ale idę zaraz z Nimi na spacer nie wiem może świeże powietrze im pomoże albo całkiem ich rozłoży bo Ja już nie mam nerwów i siły. Może pomoże im i Mi na katar a może nie się okaże.

Miłego dnia Wam życzę. Buziaki i ciepłe uściski :tak:
 
ezoja najwyzsza pora na zmiane opon ja i tak dlugo czekalam,
mnie np.wkurza jak ktos nie odbiera jak dzwonie 4-5 razy w ciagu dnia pozniej jeszcze nie oddzwania, wiadomo na 24/dobe sie przy doopie nie nosi ale skoro sie ja ma to wypadaloby odbierac, u mnie jest afera jak ja nie odbiore telefonu:-D:-D bo wszyscy nauczeni ze ja zawsze mam przy tylku
madziarena to jakies foty dawaj z chrzcin pochwal sie:-)
mycha zdrowka dla was, a swierze powietrze dobrze zrobi, moze lepiej wam sie zrobic:-)
 
bryy Ale pizdzi u mnie znow :angry: a ja jakies uszy mam zawalone i katar...

Zamowilam wlasnie dzieciom pizamki na allegro na Mikołajki- Z kucykami dla Amelki i dla Jasia z Angry Birds ;]
 
pr dawaj linka, ja tez zakatarzona ale wiem od czego, nie moge znowu moich ukochanych jogurtow:baffled:
ja musze zamowic pizame dla mlodego ze zlomkiem bo to jego ulubione autko, :-D
no dzisiaj wyjatkow zimno, a mi tak zmarzly rece ze jak sciagałam alusa z opona ze stojaka to dziablam sie rurka w palca przy obraczce, skore zdarlam, siniak wylazl i spuchlo, musialam obraczke przelozyc na druga reke a teraz nawet nie ma mowy zeby zalozyc:confused2:
 
dzieki :-) fajne ma kupilabym mlodej ale ona uznaje tylko na krtoki rekaw i na krotkie spodenki, caly rok w takiej spi, zreszta ja tez spie w cienkich halkach satynowych nawet zima:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Miesko juz wstawilam , a dla mlodych zrobie rybe :tak:
bylam na dworze z psem i tak siedze i sie nudze ;-)

PR pizamki fajne , moja do dzis lubi te kucyki :-D a zlomek na szczescie poszedl juz w nie pamiec i tak wszystko lezy tyle tych autek
ale kiedys je sprzedam :tak:

Ciacho ty kaleko haha :-D powiadasz ze w halkach spisz , latem to rozumiem ale zima bym umarzla :-D
ja to jak babcia stara dlugie spodnie i bluzka na dlugi rekaw i obowiazkowo skarpetki nawet latem :-D
moj sie smieje i mowi zebym ubrala cos sexi do spania a nie jak wiesniara haha :-p

Madziarena fotki pokazuj z imprezki :tak:

Mycha to pospacerujcie moze sie dotlenicie i bedzie lepiej :tak:
 
siostrzeniec lubi tylko złomka i szukam pizamy z postacia i znalazlam:-) sis kupi mu posciel na mikolaja a ona maly to niech sie cieszy łobuziak:-D
owca no ja to wiecznie gdzies sie pizne, dwa dni temi glowa w szafkę nad zlewem w kuchni bo sie zapomnialam a
ja to nie moge spac w takich cieplych bo sie ugotuje, zaraz spocona jestem:baffled: poza tym mam takie fajne te satynowe ze nic sie nie zwija, a dzisiaj w nocy myslalam ze sie ugotuje tak mi goraco bylo juz chcialamw nocy okno rozszczelnic a mam grzejniki zakrecone
ale w dzien zmarzluch jestem chociaz jeszcze w polbutach pomykam nie w kozach:-D
na obiad nie mam pomyslu skonczy sie tak ze nic nie zrobie:eek::-D
 
reklama
no ja jeszcze tez bez kozakow bo musze pierw kupic ale to moze w grudniu :-D
narazie mam takie do kostki buty i jest ok :tak:
potrzebuje jeszcze kurtke dla siebie ale jakos szkoda mi kasy hehe bo tak te 50- 60 euro trzeba wydac :tak:
wiec narazie pomykam w takiej grubszej bluzie :tak:

Ja juz mysle o obiedzie na jutro i nie mam pomysla :laugh2:
miesa w zamrazalce jakies jest ale ile mozna je jesc :nerd:

Umowilam mloda na piatek na konie to bedzie szczesliwa jak wroci :-)
tylko dopiero na 17 :30 troche pozno ale inaczej nie bylo jak..
 
Do góry