reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hejka...:-)

u mnie dzien jak codzien czyli praca , obiad , odebranie dzieciakow
potem lekcje z mlodym i takie tam..:tak:
w miedzy czasie przegladalam przepisy i naszlo mnie na likier hehe
a ze mialam skladniki wiec zrobilam , i juz siedzi w lodowce i sie chlodzi :-)
pogoda beznadzieja ciagle pada , wiec likierek na zimne wieczory jak znalazl ;-)

A wy gdzie sie podziewacie ??

ciacho ja tez nie swietuje urodzin , dzien jak codzien w sumie
:tak: moja mloda ma w styczniu dopiero a juz odlicza i przezywa
:-D

a tu flaszeczka dla was na wieczor , za zdrowie ciasteczka
;-);-)
 

Załączniki

  • 010.jpg
    010.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 13
a co to za likierek? podziel sie przepisikiem wredusku a nie pokazujesz flaszencje tylko:-p
niby zimno nie jest bo 18 stop ale jakos nie czuc, chlodne powietrze, ciekwe czy bedzie jeszcze cieplo?
owca ja nie swietuje bo mojego dzisiaj nie ma, rodzinka nie przyjedzie bo kazdy zajety wiec co tu swietowac? prezentu na urodziny zadnego nie dostalam no lipa:dry:
 
uuuu ciacho prezentu nie bylo...to nie dobrze corcie sie nie postaraly..:baffled:
mezus pewnie wynagrodzi jak wroci haha :-D:-D

a przepisik na blogu zapraszam ;-)

slonce wyszlo co za pogoda glupia , na przemian deszcz i slonce :happy2:
 
dzieciaki nam prezentow nie daja nieraz cos nasrysuja, a tak to one dostaja:-D
ja niedlugo na zebranie bo mloda na te tance bedzie chodzi, fajnie bo razem z kolezanka jeszcze z przedszkola
 
Hej dziewczynki

Ciasteczko wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń!
Kroma zdrówka dla Was wszystkich.
My dalej zasmarkani. Ciekawe czy mamę przyjmą na ostatnią chemię, teraz w poniedziałek ma się stawić.. ale z tym katarem.. no zobaczymy.
Młody też "pociągający" ale nie byłam z nim u lekarza, bo ma "tylko" katar.
Dziś byłam ze skierowaniem na staż u pracodawcy, z Kubusiem hehe od razu mi napisali, że nie spełniam wymagań. Dziwne, że gdy szukałam pracy, stażu, czegokolwiek to nic nie mieli, a teraz gdy nie mogę wysyp propozycji.

Mój mały dziś zrobił scenę na dworze, nie chciał iść tam gdzie ja chciałam, położył się na chodniku i wrzeszczał jakbym go ze skóry obdzierała, jakoś udało mi się go zaciągnąć a raczej zanieść do domu, ale siara na maxa.. już czasem sił brak do tego czorta.

Ezoja bardzoo podobają mi się Twoje recenzje z udziałem kamerki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry