reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Z kawą zasiadłam to buszuję :D
JA zaczynam dzień od kawy i netu i kończę dzień netem, już bez kawy hahaha ;-)

Będzie padać czy nie będzie, u nas pięknie słońce świeci!
 
reklama
Hej...
eZOJA jakie spiochy haha ja juz od rana rypalam w robocie :-D wrocilam przed chwila..
zaraz ide po dzieciaki do szkoly ,dzis mi kolezanka mowila ze jakis facet kreci sie w kolo szkoly i zaczepia dzieci :angry:

Aniolek zapewne bunt 2 latka u ciebie :tak: wspolczuje wiem co znaczy kladzenie sie dziecka na ulicy itd..dasz rade za troche przejdzie mu :tak:cierpliwosci zycze :-)

Dzis fryty na obiad i mieso kebab plus zaziki :tak: kalorycznie ale pysznie ;-)
potem wybieram sie do sklepu rowerkiem to tluszczyk spale hehe :-D
pojade sobie do takko moze jakas szmatke zakupie sobie albo dzieciara ;-)

Do potem paaaaa...:happy2:
 
ja zaczynam dzien od sniadania:-p:-D i od herbaty obowiazkowo
owca ja dzisiaj tez polazilam bo butow szukalam sobie chcialam takie jesienne kozaki bo nie ma to jak sukienka albo spodnica plaszczyk i kozaki no i udalo sie oje oje, coprawda nieskorzane ale moga byc:-D:-D
wczoraj starszej w koncu jeansy kupilam chociaz moglyby byc ciut mniejsze, trudno, teraz sie zacznie szal bo nie maja ani jednej pary spodni na zime:baffled:
aniolek wspolczuje, ale nie wiem jak to jest nie doswiadczylam tego
ezoja cieplo jest no lato jeszcze trwa:-)
 
My wrocilismy ze szkoly , frytki sie smaza
mloda kartke przyniosla wlasnie chodzi o tego faceta i policja zostala zgloszona i pilnuja kolo szkoly...:tak:

ciacho pokaz kozaczki :tak: ja tez chce cos kupic dobie ale takie niskie za kostke :tak:
ale pewnie nic sobie nie dopasuje :baffled: bo ja tak mam hehe w sklepie mi sie podobaja a na nodze juz nie ...chyba ze u kogos :-D
 
niech pilnuja bo to strach, u dziewczyn w szkole tez kiedys byla podobna akcja, ale to kilka lat temu facet do auto zapraszal, kazali dzieciaki odbierac ze szkoly
a ja kupilam takie do kolana i o dziwo nie mialam problemow zeby zapiac sie w lydce nawet na spodnie:confused::errr: jak nigdy:-D:-D:-D a najfajniesze bylo to ze cena na kasie a na puduelko inna, moze jakas promocje mieli...?
 

Załączniki

  • DSC08686.jpg
    DSC08686.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 23
No tutaj szkola jest wyczulona i jak tylko jest jakis sygnal ze cos sie dzieje to odrazu wszyscy dostaja kartki i policja pilnuje wiec to akurat dobrze :tak::tak:...

ciacho no kozaczki ok :-) a to zamsz ?..one sa ocieplane czy takie na teraz ?

Spadam do sklepu po tunczyka zachcialo mi sie pasty tunczykowej wiec zrobie i bedzie na kolacje do chlebka :-):-)
 
niech pilnuja bo dzisisiaj szalencow nie brakuje
a kozaki to material wygladajacy jakby zamszowe ale nie sa, za 100zl to ze skory nie dostaniesz butow:no:
co najwyzej eko a sa na teraz, bo ja takich szukalam nieocieplanych bo na zime mam 2 pary
nie lubie tunczyka bleee:sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej z wieczora...ale puchy :-D

ezoja ty to masz szczescie ciagle cos za free dostajesz..;-);-)

ciacho to dobrze ze narazie ok :-)

ja zajadam kanapeczki z moja pasta i popijam likierkiem hehe
musialam wyprobowac , chyba dlugo nie postoji :-D
smaczny jest , i gesty bardzo wyszedl , no i super rozgrzewa ale co sie dziwic dalam szklanke spirytu :-D
wystarczylo by w sumie pol szklanki :tak: bylby delikatniejszy :tak:

Milej nocki :happy2:
 
Do góry