reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
a ja mam nerwa :angry:
wlasnie wrocilam , bylam na starej chacie bo mieli przyjsc ja ogladac i co ?
znow ktos zrobil mnie w balona :angry: cholera jasna co za ludzie najpierw dzwonia ze chca przyjsc umawiamy sie i nikt nie przychodzi i nawet nie zadzwoni :angry:

Teraz slonko wyszlo po calym dniu deszczu , czekam na m i jedziemy jeszcze tam na chate wywiezc pare rzeczy na dzialke a jutro odbior i znow musze sama isc wrr..

Spadam bo marudze :-D
 
to niezle:baffled: ale jak mus to mus:tak:
owca to niepowazni ludzie naprawde chamstwo na calego

pewnie jakies zakichane turasy to byly :wściekła/y::wściekła/y:
cale szczescie ze jutro oddaje klucze , mam nadzieje ze gosciu nie bedzie wymyslal i cudowal zeby tylko kaucje obciac :angry:
ale napewno czegos sie doczepi...w tylku to mam juz ..chce chociaz 800 -1000 euro odzyskac :tak:
Trzymac kciuki zeby sie udalo :tak:
 
ciacho od spoldzielni ...i rozne wersje slyszalam na temat kaucji..
znajoma miala za kawalerke 450 euro i odzyskala tylko 150...zawsze specjalnie sie czegos uczepia zeby cos zakosic sobie..
 
dzien dobry
jestem sztywna, pol nocy nie spalam i uj jeden wie dlaczego:dry:
a co tutaj taka cisza? wie ktos co u marzenki cos juz po czy jak?
 
reklama
ezoja nigdzie nie byla spac nie moglam i rzucalam sie po łożku:dry: a rano jak trzeba wstawac to oczy mi sie zamykaly
ale mam rece od barwników kolorowe:-D motyle robiłam z masy cukrowej
 
Do góry