reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hejo
ciacho niedenerwuj sie....i tak nie masz na to wplywu....
owca to ci maly szkodnik..moj mlody tez mnie wkurzyl..pani go chwalila ze bardzo grzeczny to ja w ramach ze pierwszy dzien bez szumu byl pozwolilam mu pograc pol godz a jak juz powiedzialam ze ma wylaczyc gre to ten w szal......dawno odemnie klapsa juz nie dostal i jeszcze gowniarz mi tu okularami rzuca!!!!!!!i teraz spi zamknelam go w pokoju i kara....ale tacie to tak nie podskoczy...czy ja mam go zlac pozadnie zeby mi takich rogow nie pokazywal?bo czasem mysle ze nie ma wyjscia....bo tlumaczysz gadasz a on i tak swoje....
ezoja wszystkiego naj naj
ja mam obiad z wczoraj ale jeszcze gotuje rosolek zeby mieli na obiadek jak jutro mnie wezma do szpitala...
aniolek wlasnie co tam kupiliscie fajnego?
 
reklama
Marzenka to ci maly szatanek hehe , a okulary to jakie macie szkla ? bo moja ma plastiki takie jakies specjalne ze jak cos to nie pobija sie :no:
To jutro juz cie zostawiaja w szpitalu tak ?
kiedy beda ci wywolywac jutro czy w srode ? wiesz juz?
twoj bedzie przy porodzie ?
 
owca to wiez dzieciaki na dywanik i niech przy tobie gadaja jak to bylo, moje tez ze to nie one ze ta pierwsz a pozniej wychodzi kto zaczal i zazwyczaj prawda inna jest
a plastiki zamiast szklanych coczewek sa drozsze bo lezejsze i ciensze
marzenka ty jeszze tutaj? myslalam ze juz cos cie wzielo;-)
 
owca no mi wygladaja na szkla...ale nawet jakby byly z plastiku to nie ma prawa nimi rzucac czy sie na nich wyzywac bo on ma je szanowac......wie ze nie malo kosztowaly....
jutro rano ide po skierowanie do gina i od razu do szpitala niewiem co bedzie to juz w szpitalu podejma decyzje po cichu licze ze jeszcze jutro podadza mi oxy ale pewnie jak zwykle bedzie pod gorke i poczekam se jeszcze troszke.......maz bedzie przy porodzie..zreszta nie wyobrazam sobie ze ma go nie byc....a jeszcze licze na to ze do rana wezma mnie bole same ale tak jak mowie pewnie tak nie bedzie...bo to by bylo zbyt piekne.......jakos bardziej boje sie tej kroplowki niz calego porodu bez......ponoc bole sa mocniejsze cholercia...
 
marzenka nie no pewnie ze nie moze rzucac okularami bo to nie zabawka...
i musi to wiedziec :tak::tak: moj jak ma nerwa to idzie do swojego pokoju tupajac nogami i mowiac pod nosem "kurde" w takiej smiesznej zlosci :tak::-D

to w razie co zycze ci w miare bezbolesnego porodu :tak: jesli taki wogole jest mozliwy :-D
ja mialam drugi porod z oxy to bole mialam masakryczne hehe...ale da sie przezyc ;-)

U nas pada i pada..za godz.idziemy na ten sport..lece wloski umyc :tak:
 
Mojego foch trzyma, albo brak kasy na telefon, bo uparcie milczy.
A Kubusiowi kupiłyśmy taką krówkę gumową skoczka- on ostatnio na wszystkim by robił patataj :) więc myślę że się ucieszy.
Do tego taki niewielki namiot kryjówkę, dmuchany interaktywny fotelik 3511324139.jpg


3469602773.jpg
3486943438.jpg
 

Załączniki

  • 3511324139.jpg
    3511324139.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 19
  • 3486943438.jpg
    3486943438.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 17
  • 3469602773.jpg
    3469602773.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 16
marzenka tak czy siak urodzic musisz, bedzie dobrze:-):tak:
aniolek fajne prezenty to rzeczscie poszalaly:-D
owca maly zlosnik z tego twojego;-) a moja dostala sie do szkolki plywackiej jak sie zgodze bo to plate to bedzie miec 3 razy w tyg basen
 
aniolek fajne prezenty zakupilas , poszalalas :-):-)
kiedy imprezke robicie urodzinowa ??

ciacho starsza czy mlodsza corka ?? a ona umie juz plywac ??..:baffled:
moja wrocila z pilki zadowolona , ale w czwartek jest gdzie indziej i chyba nie pojdzie bo nie mam jak tam dojechac :baffled:

pada..pada deszcz..:-p
 
owca caly zeszly rok szkolny chodzila na basen ze szkoly a ja przeciez tez, nie pamietasz? siła rzeczy sie nauczyla i nurkuje nawet na glebokosci 3m:-D
u nas tez pada bleeee
 
reklama
witam wieczorem :tak:
Miśka się pluska w wannie zaraz synka pogonię też, córcię ululać i z głowy na dziś z dziećmi ;-)
Koleżanka po południu u mnie siedziała, dzień zleciał jak z bicza.

DZIĘKUJĘ WAM ZA ŻYCZENIA
:*
Ciacho jaki bukiecik piękny :-) dziękuję


Pospamuję trochę Ania testuje produkty. ZAPRASZAM
Niebawem dostarczone będę miała paczuszki z kolejnej firmy z którą nawiązałam współpracę,
więc recenzje z testów nowe będą ;-)
 
Do góry