reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Hej mamuśki obecne i przyszłe! powstało świetne miejsce dla Was i Waszych pociech w Gorzowie Wlkp. na ul. Witosa 8 wejście od podwórka - Cafe Tup Tup - kawiarnia przyjazna rodzicom z dziećmi i przyszłym rodzicom - sprawdzone - polecam! :)
https://www.facebook.com/pages/Cafe-Tup-Tup/407332686046095

jest przewijak, kącik do karmienia, kojec dla maluchów, kącik dla starszych; kawy nawet bezkofeinowa - równie smaczna i w każdej wersji , kawa zbożowa, kakao, herbatka na laktację, desery - rewelacyjne i dla dzieciaków np. kolorowe galaretki! Polecam!
 
Witam z ciepla kawusia :-)
ochlodzilo sie na dworze , wieje i wyglada jakby padac mialo :tak:
brzydko jest...
u was dzis rozpoczecie roku to wszystkie wywialo hehe :-D
Ja dzieciaki juz odprowadzilam , dzis mam wolne to kawe wypije odkurze i jade do sklepu
chce na obiad zapiekanke gyros zrobic to musze miesko kupic bo nie mam...

Wpadne pozniej !!


eZOJA wszystkiego najlepszego , duzo zdrowka, szczescia pociechy z rodzinki i co tam sobie jeszcze zazyczysz !! :-)
 
o proszę w g-wie nowe miejsce do spotkań kawuśnych :-)

cześć wszystkim
owca dziękować dziękować :tak::-D
Pada, ponuro, trzeba za porządki się brać ;-) Później zaproszę koleżankę na kawę - mi się nie chce z domu ruszać, choć do gminy muszę... na chwilkę. Czas goni :-)
Miłego dnia !!!
 
dzien dobry
my juz po rozpoczeciu i jest wielka doopa u mlodej i u starszej no wkurzyć sie idzie pozabierali jezyk na poczet np.w-f kufa ich mac:angry:
pogoda tez doopna no bleee
ezoja 100 lat kobito
kwiaty_zamiast_slow_5.jpg
 
e zoja wszystkiego najlepszego, 100 lat!:-)
My też po rozpoczęciu, młoda na 7.00 będzie chodziła ten semestr (do 7.30 przyprowadzać) Zacznie się wczesne wstawanie:baffled:
ciasteczko już na dzień dobry potrafią człowieka niemiło zaskoczyć. Co zrobić:no:
 
Ja wlasnie wrocilam ze szkoly , bylam po mloda bo znow mialam telefon od pani tym razem ze mloda bola uszy...:tak:
to odebralam teraz juz ja przestaly bolec , pewnie od wiatru bo mieli sport na dworze a wiatr wieje :tak:

Jeszcze wkurzylam sie na synka mojego bo mloda mi mowi ze ja mlody uszczypnal na przerwie az ma slad i zbil jej kolezanke z klasy :angry: a tamta sie poplakala i powiedziala pani i mlody dostal opierdziel od swojej nauczycielki..powiedziala ze jak jeszcze raz cos bedzie to kartke dla mnie wysmaruje a on dostanie kare :angry: co za dziecko masakra...ladnie sie zaczyna..:rofl2:
zaraz jeszcze mnie na dywanik wezwa :szok: dzis z nim pogadam i dostanie kare wrr...wkurzyl mnie gowniarz...

Megi to wczesnie mloda musi teraz chodzic...najgorzej zima tak wstawac i wylazic...:tak:
Ciacho a ty cos taka wnerwiona ?..:-D:tak: nie ma to jak szkoly haha :-p

Zapiekanka gotowa czeka zeby ja do pieca wstawic :-p
 
Hej

Owca niezły urwisek z Szymka, nie wygląda. Dasz radę go utemperować, wierzę w Ciebie:-D
Ezoja wszystkiego naj jeszcze raz.
Mój mały śpi.. strasznie był marudny, dałam mu trochę rosołku i poszedł spać na szczęście.
Pogoda doopna nic się nie chce, głowa boli. Ale trzeba się powoli przyzwyczajać, bo jesienią będzie wiele takich dni.
Kupiłam dziś resztę prezentów dla Kubusia z mamą, no i nową folię na spacerówkę, bo poprzednia już cała pogryziona przez mojego szkodnika:tak:

Planów na dziś brak..
 
megi to bardzo wczesnie masz mloda przyprowadzac:baffled:
owca no wlasnie nie ma to jak szkola potrafia nerwa napsuć
aniolek a co kupilyscie mlodemu na prezent?
my wlasnie obiadek zjedlismy i okazalo sie ze starsza nie ma jednej ksiazki no nie wiem jakim cudem to sie stalo:confused:
 
reklama
Ja juz gagatka odebralam , ktory twierdzi ze nikogo nie bil i komu to wierzyc :baffled:;-)
dzieciaki jedza mini pizze , a dla mnie robi sie zapiekanka moja ukochana :-D
Na 16 ide z mloda na sporthalle zapisac ja na pilke reczna , trening raz w tyg . po 1,5 godz.mloda chetna to niech idzie ,mamy 5 minut od domu to moze sama chodzic :tak:
A jutro dentysta...

Aniolek co kupiliscie Kubusiowi ? jak twoj m przeszedl mu foch ? :-p
Ciacho a pewnie gdzies przegapiliscie ksiazke :-p
Marzenka jak u ciebie , gdzie jestes ? :-p
 
Do góry