reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

megi no wiesz co ze niby my to maniaczki:errr::-D ktos musi pisac zeby ten watek istnial a ze ja modem jestem to wypada pisac co nie?
wiecie co mi to wisi ze nie napisala widocznie nie miala potrzeby, nie to nie
marzenka no wlasnie a ty jeszcze w domu, megi ma racje czas na porodowke:-p:-D a co do malin to mam wsumie prawie wszystko zamrozone bedzie zima na kompocik albo do ciasta :-)
owca widze ze twoje przepisy rzadza:-)
 
reklama
a ja wstyd, nie mam owoców nic w tym roku Ani grama w zamrażalce:zawstydzona/y: Chyba po niedzieli kupię po troszku bo zaś faktycznie zimą to sie szuka jak potrzeba.....edit sorki mam pół pudełeczka truskawek AŻ! błahahaha:-D
 
megi a ja mialam z 3 albo 4 kg truskawek ale po "wypadku"z lodowka nie mam:-( chociaz udalo mi sie kupic w ostatniej chwili i mam 1kg:-):-D mialam sobie narwac wegierek i tez zamrozic i zapomnialam:confused:
 
hejka

nocną pora ale miałam gości i brzuchol mnie boli, raz od ciasta, bo ja z bitą śmietaną robiłam i za dużo zjadłam, a dwa jeszcze się skusiłam na bezę.

A co do Yolanty to mi się wydaje, że nie zżyła się z nami, nie zaaklimatyzowała, może poczuła się odrzucona po tym co na fb było. Szkoda, bo śmieszna była z tymi swoimi tekstami. Yolanta gratuluję ci.

Ciasteczko- ja mam swoje maliny, ale nie wiele tego, akurat na bieżąco zjadam. ALe kupiłam 1kg i zamroziłam.

Aniołek- fajna fryzurka. Trzymam kciuki za chemię u mamy.

Owca- potem kuknę na tą sałatkę. dzięki
 
hello
oj dziewczyny nie dobijajcie mnie jeszcze bardziej....myslicie ze ja bym nie chciala juz tulic malej?jest mi normalnie przykro ze tak kaze na siebie czekac..piczka mala no...nie dosc ze bardzo wyczekiwana to jeszcze jaka uparta jest....
nocke mam do bani mialam obejrzec z moim film a ze nie spalam w dzien zasnelam szybko ale ogolnie sie meczylam co chwile mi sie chcialo siku..dopiero gdzies po 24 sie uspokoilo...pozniej mlody przyszedl to ja sie przenioslam do jego pokoju...i juz wszedzie zle mi sie spi...
megi gdyby nie bb to ja bym zadko na neta zagladala:-Dnie ze nalogowiec ale kazdy ma swoje ulubione jakies stronki
kroma juz ci lepiej?
 
hej
megi rzeczywiscie piekne slonce tylko chlodno a dzisiaj ostatni dzien wakacji i jutro szkola:baffled: to sie zacznie
wszyscy gadaja ze juz jesien ale oficjalnie zaczyna sie 23 wrzesnia wiec do tego czasu ja sobie zycze pieknej pogody:-) :-D
kroma ja tez mam takie swojskie maliny, sis nasadzila juz następne rzedy malin:-)
larvunia a ty dalej tutaj spamujesz:-p:-D;-)
marzenka jeszcze kilka dni i bedzie po:tak:
 
hejka

młody cyca ciągnie

marzenka- moja Olka 10 dni przesiedziała i zobacz jaka fajna. Przyjdzie kiedy jej czas. Pewnie czeka na 1go :)
 
reklama
Hej...

ja bylam z m auto umyc bo wstyd takie brudne :tak::tak: 2 godz na zeszlo :tak:
dzis obiadu brak...salatka i kielbase upieke w piekarniku :tak:
za godz jedziemy mloda zawiezc na basen na urodziny :tak: a my skoczymy na dzialke :-)

Udanej niedzieli laski ;-)
 
Do góry