reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

pr to ci sie nie nudzi z dzieciakami,niezle maja pomysly ale ja pamietam ze tez mialam podobne z tym nosem:-D
powiadasz ze "bolejesz" ze idzie do przedszkola od nowa:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Hej sobotnio...
spicie jeszcze ??:cool2:

ja bylam na spacerku fajnie dzis przyjmnie na dworze...:-)
kurcze jutro juz 1 wrzesien...hmm..:szok:

Dzis zamierzam zrobic salatke warzywna naszlo mnie...w sumie to ziemniaki mam juz ugotowane i obrane wieczorkiem zrobilam :tak:, chlop wybyl mi do pracy wrr...powiedzialam ze jak nie wroci miedzy 13-14 to ubije gada :-D:-D
Musimy jechac jakis prezent kupic bo mloda idzie jutro na urodziny do kolegi i jeszcze nie nie mamy...
Musze ja zawiezc na 13 bo imprezka bedzie na basenie :tak::tak:

Uciekam troszke ogarnac i sniadanie zmajstrowac :tak:
 
Hej
Ja dziś sama z dzieciakami. Mężowi wpierdzielili słuzbę, wściekł się bo nie pamięta kiedy miał weekend cały wolny:/ W poniedziałek za to mu dali więc pójdziemy an Zuzi rozpoczecie razem.
Nie mam planów na dziś, na razie sprzatam. Dzieciaków pokoje mam już z głowy, jeszcze mój i kuchnia potem podłogi pomyję jak mały zaśnie. Pozdrawiam!:)
 
hejo
no ja tez juz ogarnelam chatke na dzis starczy
megi przynajmniej platne dodatkowo za sluzby...ja tez sie wkurzylam bo juz sama niewiem jak to moj zalatwi ztym wolnym jak ja w szpitalu bede...bylo gadane ze jak sie zacznie to automatycznie ma 3 tyg wolnego a wczoraj mi gada ze 13go ma sluzbe......i ze niewie czy dostanie urlop jeszcze ktory mial miec teraz... tez niewiem jak to bedzie..w dupie mam niech sie maz martwi....
 
hejka

Marzenka- sprzątasz powiadasz, ja też sprzątałam i mam już dosyć. Gości mam i zrobiłam ciasto z malinami, tak mnie naszło i o dziwo mi wyszło. Chyba zacznę piec częściej. A kiedy idziesz do Gina i chyba dadzą ciebie na wywołanie jak już jesteś po terminie.

Owca- robiłaś ostatnio sałatkę z tuńczyka, daj przepis :)

A młody mi się tak obsrał, że aż na szyi miał, a waży już 6kg ponad. We wtorek mamy szczepienie i się dowiem dokładnie ile ma na wadze,
 
Hurra nadrobiłam Was :)
Wiecie, że Ciasteczko zrobi torta na Kubusia urodziny? :tak:


A poza tym u nas po staremu, mama po kolejnej chemii, na razie jest w miarę.. Oby nie zapeszyć.
We wtorek idę z Kubusiem do okulisty prywatnie, wizyta ok 150 zł.. ale mam nadzieję, że fachowo zrobi badania.. Oko mu ucieka i pewnie będzie trzeba nosić okulary.. już się boję. Znając jego to po sekundzie wylądują na podłodze.
Mój się nie odzywa, focha ma... ale to dłuższa historia. Szkoda słów.


Wiecie myślę o skróceniu włosów.. tak mi wypadają skubane, zniszczone są. Myślałam o takiej fryzurce damskie fryzury krotkie wlosy, fryzura krotka, fryzury z wlosow krotkich 561a.jpg tylko, że ja prawie od zawsze mam długie włosy, boję się , czy będzie mi pasować taka fryzura, ale z drugiej strony chciałabym coś zmienić,a może kłaki by się wzmocniły
 

Załączniki

  • damskie fryzury krotkie wlosy, fryzura krotka, fryzury z wlosow krotkich 561a.jpg
    damskie fryzury krotkie wlosy, fryzura krotka, fryzury z wlosow krotkich 561a.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
Aniolek super ta fryzurka , podobna chyba do ciasteczka ;-)
zaryzykuj i zetnij wloski hehe :tak:bo inaczej sie nie przekonasz :-p
Koniecznie pochwal sie torcikiem :tak:
Fajnie ze z mama dobrze , oby tak dalej :tak:
a co twojemu znowu ?? ciagle ma fochy gorzej niz baba eh :-D

Moj wrocil i zaraz na zakupy i po prezent spadamy...
i pada deszcz :happy2:
 
reklama
Owieczka wyobraź sobie, że zawiesili go w robocie jakiś czas temu. Ktoś w niego czymś w trakcie pracy rzucił, on oddał i akurat napatoczyła się menadżerka. Uznali to za przejaw agresji:sorry2: i zawiesili. Zapytałam to co z pieniędzmi.. Usłyszałam, że nie będzie skoro nie pracuje to skąd ma wziąć. Wkurzyłam się, tym bardziej, że niedługo urodziny Kubka, ja bez pracy, jeszcze ten okulista. Masakra. No i mówię mu , że ja go pocieszać nie mam zamiaru. Od tamtej pory milczy, napisałam mu tylko smsa, żeby dał znać co z pracą.. Odpisał, że w środę wrócił do pracy. I na tym koniec, cisza dalej. Ja się nie będę odzywać. Mam tylko nadzieję, że najszybciej jak się da wyśle pieniądze, bo inaczej uduszę
 
Do góry