reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

czesc mamuski
larvunia no ciekawe co z tego wyjdzie;-)trzymam kciuki:tak:
kroma fajnie masz ze tak chudniesz....ja mam ciezko organizm do tego typu rzeczy no ale zobaczymy....mi z dawidem zlecialo 7kg tylko zobaczymy jak tym razem bedzie...pewnie bedzie podobnie
 
reklama
Dzien dobry...

mloda wlasnie wyszla do szkoly , dzis wczesniej bo ma matme , a mlody musi isc kawalek ze mna a potem sam...
ale to rzut beretem ;-);-) ja zaraz do roboty nie chce mi sie bo to daleko trzeba jechac i zawsze dlugo mi tam schodzi ;-)

Ciacho ja po ciazy jak karmilam piersia to kurde kg lecialy na dol jak szalone , pamietam jak Hanie urodzilam to tak szybko schudlam ze masakra , a z mlodym tez szybko wrocilam do swojej wagi samo mi spadlo :tak:
przytylam po 18 kg , i wrocilam mozna powiedziec do swojej wagi raz dwa...ale potem znow wzroslo :-D ale nie narzekam jest ok :tak:

Marzenka nic sie nie dzieje zero objawow ??...

Uciekam milego dzionka :-)
 
Hej...
dopiero chwila spokoju , bo ciagle cos a to obiad a to pranie , potem po mlodego do szkoly
i czas leci jeszcze glowe musze umyc...:tak::tak: dopiero co pazurki u nog wymalowalam sobie na balkonie na blekitno :-D

Zrobilam termin do tego ortodonty i mamy 1 pazdziernika :szok: na 11 rano bo pierwsza wizyta musi byc do poludnia hmm..
chcieli mnie na 7:30 zapisac hehe ale to za wczesnie...i mloda ma zabrac szczoteczke do zebow :tak:

Ciekawe jak Jadzka :happy: czy juz po wszystkim wydaje mi sie ze tak...;-)
pewnie synus juz na swiecie :tak:
Marzenka a ty dawaj dawaj , a nie dalas sie wyprzedzic :-D;-)

Ciacho co porabiasz dzisiaj ?
 
owca a co ja poradze ze mlodej sie nie spieszy:-Dto ona wybiera sobie wlasciwy moment najwidoczniej taki nie nastal jeszcze:-)
zrobilam ryz zapiekany z jablkami na obiad jak dla mnie fajna sprawa..bede czesciej tak robic
 
owca to i tak nie jest zle z tym terminem:tak: a co jadzka juz na porodowce? nie ma mnie na fb to ja nic nie wiem:-D a co ja dzisiaj takie tam, pranie zakupy, sprzatanie, kolczyki robilam takie na probe z cekinami
marzenka kiedy przyjdzie poroa bedziesz rodzic:-)
 
ciacho tak , w nocy odeszly jej wody :tak:
Zadna tu nie napisala to ja wkleje sms od Jadzki tutaj :tak:

Nasze maleństwo urodziło się o 16:40. Poród ciężki bo długo nie schodziła główka. Ale po 14h się udało. Waga 3,330 i 53 cm."

Uciekam bo ide odprowadzic mloda z kolezanka na konie
:tak:
tamta jezdzi i moja idzie z nia :tak:
 
owca dzieki:-) super ze jadzka po :-) gratulacje:-)
moze mloda bedzie jezdzic na koniach? moja starsz cos i grze na fortepianie mowila, jak cos znajde to moze i ja zapisze:tak:
 
reklama
No ciacho ona chetnie...ma sie dzis wypytac pani co i jak...
niby godzina - 10 euro ..:tak: tyle wiem hehe
ale ona to by i plywanie chciala i na gitare tez...takze sama nie wie..:sorry:
 
Do góry