reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej...
my jeszcze 3 dni u babci na wsi a potem w nowy rok do Slubic do tesciowej na 3 dni i do domu...
ja pomalu tez mam przesyt haha :-p:-pnie ma to jak w domu , choc tu dobrze bo nic nie musze robic i wymyslac obiadow nie trzeba :-D
Agnis szybkiego powrotu do domu zycze...:tak:
 
reklama
owca na dluzej zabalowalo
Agnis ja jak bylam w szpitalu to duzo spalam ta cisza rewelacyjna no i moznabylo wlasnie odsapnac i nic nie robic:-Dja w umie spedzilam 2 tygodnie w szpitalu z przerwa na weekend w domu.
 
hejka

Mnie coś wczoraj rozłożyło, hektolitry wypociłam w nocy., dziś jadę do lekarza z tymi oczami, bo ciągle mam czerwone i opuchnięte.

Dzieciaki zdrowe. Może Nowy Rok się zacznie zdrowo.

Agnis- ja leżałam 3 tygodnie z Arkiem prawie i powiem ci, że kilka dni to można sobie poleżeć, ale nie tygodnie. Ja to nie lubię szpitali. Jak najszybciej urodzić i wyjść. Szczególnie nie lubię tych wizyt rodzin, bo wtedy za dużo osób jest na sali i ścisk. a człowiek nie ma sobie jak odpocząć. Szybkiego powrotu do domu na SYlwestra.

Owca- to na Sylwestra balujecie w PL.


A to mój Antek zapitala jak się go trzyma. Lepiej łazi niż siedzi :)
Zobacz załącznik 601268
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry

kroma
pewnie przepisze ci jakies kropelki, jakis wirus chyba panuje bo ja sie lecze 10 dni i dalej mam z oczmi, wkurza mnie to
a mlody wczesnie zasuwa:-D i jaki duży jak na swoj wiek ale ma po kim:tak:
ja dzisiaj i jutro za nianke robie, sie mi trafilo na koniec roku:-D
 
ciacho cześć. Jeszcze się z tymi oczami męczysz?? Współczuję. Kuruj się!
kroma ojej jaki przystojniak :-) Niech Ci lekarz da coś na wzmocnienie witaminki jakieś.

Miłego poniedziałku dziewuszki!
 
ezoja kazala brac krople 10 dni czyli do dzisiaj włacznie do wczoraj bylo super a dzisiaj znowu cos, jakbym miala piach w oczach:baffled:
 
reklama
Agnis powodzenia!
Ciacho to nei doleczone coś jest w takim razie, nie do końca lek działa albo za krótko. Współczuję, nigdy nie miałam problemów z oczami, więc nie wiem jak to jest, ale pewnie nie ciekawie. ZDRÓWKA

Ja już z gminy wróciłam, sprawę pozytywnie załatwiłam. Tydzień zaczął się pozytywnie :-)
Przedszkole dziś zamknięte, raptem 3 dzieci tylko była i panie stwierdziły, że przedszkole zamykają i dzieci do domu wysłały.
Tzn dzwonili po rodziców ;-)
Pamiętajcie, że jaki poniedziałek taki będzie resztę tydzień :-D więc dużo pozytywizmu życzę !
 
Do góry