reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej...
u mnie dzis srednia pogoda , pochmurno , slonce raz jest raz nie ma...:tak:
Ja dzis ugotowalam bigos z mlodej kapusty , bedzie na obiad dla nas a dla dzieciakow frytki :tak::tak:
Pozniej jeszcze na zakupy musze isc i moze tego 3 bita zrobie zobacze jeszcze...

Kroma to sie najezdzilas :-) podziwiam ze jeszcze z takim brzuszkiem smigasz ;-)
gdziez to nasza Future wypatrzylas :-p

eZOJa jak tam wyjscie udane?..

Aneteczka to rzeczywiscie pojechali po bandzie w tym przedzskolu , kupe kasy placisz a oni jeszcze zdzieraja :angry:
ja bym porozmawiala z pania na ten temat :tak:
 
reklama
dzien dobry
owca u nas 24 stop. i powiem ze pogoda akuratnia:tak:
aneteczka ale moze nawet teraz isc nie musi byc zerbanie rodzic ma prawo wiedziec gdzie poszla jego kasa
wiem bo sama bylam przewodiczacą rady rodzicow przez dwa lata w zerowce, a oplata jest dobrowolna nie moga zmusic do jej placenia wiec niech sie cmokna:-D
kroma fajnie ze dajesz jeszcze rade jezdzic ale wiem ze tak sporo miejsca od kierowcy do kierownicy w tym aucie jest bo u mnie w moim to sie przeciskam zeby wysciasc:baffled::-D
a my dzisiaj na grilla wybywamy:-)
 
a ja w łubu dubu widziałam Future.

Ciasteczko- lepiej mi się jeździ niż siedzi jako pasażer. Ale fakt już ciężko mi jest za kierownicą.

Ja też byłam na grillu ale się zmyłam, bo już nie daję racy siedzieć. Nie wiem jak ja wczoraj do 1 w nocy dałam radę siedzieć na mieście. Teraz mam skutki i mnie tyłek boli, załatwić się nie mogę.

Owca- u nas jak ciasteczko pisze akurat pogoda. Ale mają przyjść upały. A ja bym jeszcze frytek zjadła. Ale nie mogę bo mi dziady wyszły i bym się nie załatwiła.
 
czesc:-)
ezoja fajnie ze wypad udany:-)
owca i jak zrobilas tego 3bita?ja bym nie przelknela takiego slodkiego ciasta w taka pogode;-)ja wczoraj mialam dzien owocowy.truskawki u nas po 5zl to zrobilam do nalesnikow mus i sie zajadalismy;-)
kroma ze ty dajesz jeszcze rade jezdzic:-Dmy jak ostatnio jechalismy do gorzowa to mi juz zle bylo siedziec w jednej pozycji:cool:
my mamy te 15zl ale to jest tak 5zl na rade rodzicow 5zl na teatrzyki i 5zl na cos tam niepamietam;-)ogolnie jestem zadowolona.
aneteczka szkoda ze was nie uprzedzili ze ma byc dodatkowa oplata...
future mowisz ze na randce bylas:-Dmoglabys sie odezwac piczko;-)
my dzis wybywamy na grila nad jeziorko pod m-cz pozniej festyn i karuzele sa wiec idziemy takze dzien zleci:-)i fajnie bo nie bede stac przy garach ;-)tyko kielbaske sie zje w ramach obiadku;-)
milej niedzieli
 
Dzien dobry !
u nas niby cieplo ale chmurzy sie , ale widzialam ze ten tydzien ma byc goracy po 28 st.
Marzenka tak zrobilam tego 3 bita ale mialam inna mase z puszki kupilam ostatnio na probe tez nazywa sie krowka ale o smaku truflowym z alkoholem wiec nie jest taka slodka :tak::tak: ale ciacho wyszlo pyszne bo juz sie skusilam z rana :-D
o taka jak na foto :happy:
dzis mam gosci popoludniu wiec bedzie do kawki :-)

Ide zaraz wlosy umyc , a potem obiad podszykowac
milej niedzieli laski :-) Tobie Marzenka milego rodzinnego wypadu ;-)
 

Załączniki

  • 84810.jpg
    84810.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
czesc wam
a co tu taka cisza nastala?
my wczoraj fajnie spedzilismy czas:-)na festyn nawet nie poszlismy bo dawid taki umeczony byl brudny ze juz sobie odpuscilismy;-)a i tak pozno wrocilismy;-)
a wam jak minal weekend?
 
reklama
Witam i ja !!

u mnie wekend ok , wczoraj mialam gosci , ciasto prawie cale zjedlismy ;-);-)
do tego chlopaki wypili flaszeczke :tak: takze bylo milo :tak:
a dzis obudzilam sie z dziwnymi oczami az sie przestraszylam :szok:
mam takie krechy jakies pod nimi jakby opuchniete :tak:
moj sie smial ze mnie ze starosc nie radosc :angry: ze takie wory mam wrr...skad to sie wzielo i jak to zatuszowac :baffled:
pierwszy raz mam takie oczy wrr...
Dzis siedze z malym w domu bo przedsz.zamkniete i mama na kawe przyjedzie :tak:
Pogoda super !!
 
Do góry