reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca no mama pojechała właśnie z m na pociąg bo ją odwoził. Smutno nam było że musieliśmy się rozstać. Łezki poleciały ona tak za wnukami jest:( A z m byliśmy sobie na pizzy i piwku, posiedzieliśmy sobie w millenium koło lidla ale fajnie było, odskocznia jakaś a potem jeszcze długi spacerek wieczorkiem.
 
reklama
hejka

Niuskaa- spóźnione kciuki, bo to już po 12 sporo. Ale wiem, że ty zdolna jesteś i dałaś radę.

Megi- wszystkiego najlepszego z okazji waszej rocznicy. I dużo miłości.

owca- nie zazdroszczę opuchlizny i szybkiego powrotu do zdrowia.

A ja od lekarza wróciłam mam astmatyczny stan od alergii, dusiłam się w nocy i dostałam leki. Moja Olka też ma alergię, no to po mnie poszła. Dostała syropy i leki na alergię. W nocy to ja nic nie spałam, tak mnie dusiło. Spałam na siedząco. Już mam dosyć tej ciąży.
 
owca ale takie pierozki pozniej jesc to miodzio:-Dmi teraz takie dobre wyszly ze niemoglam przestac jesc:-D
ezoja ja tez kupuje ser na wage swiezutki nie z woreczka:-)znajde jakis przepis na pierogi z truskawkami to zrobie w srode na obiadek;-)
megi ale dobrze wam bylo;-)i oby tak czesciej;-)byliscie na tym festynie wczoraj kolo lidl?
owca no raczej niepowinien uczulac bo to dla dzieci ale cholera tam wie;-)
 
dzien dobry
dopiero mam chwilke, od rana jak kot z pecherze:-D
na obiad zrobilam kalafior z bulka tarta i kawalki kurczaka do tego:-)
 
no to laski macie żarcie na obiad. Ja nie mam apetytu. M jadł mielone, a dzieciaki schabowe a ja troszkę chleba z masłem i serem.

Marzenka- moja teściowa daje do środka truskawki posypane cukrem, kroi je na plasterki. I wychodzą przepyszne.
 
U mnie placki ziemniaczane , wciagnelam wlasnie 3 sztuki :-)
a synek kawalek i stwierdzil ze to jest fuj :angry: nie lubie jak on w domu jest bo nigdy mu obiad nie smakuje i jesc nie chce wrr...wkurza mnie :angry:

ciacho a cos ty taka zabiegana ? gdzie tak od rana latasz?..

pierogi z truskawkami i do tego smietana i cukier pychotka :tak::tak: dawno nie jadlam , jakis czas temu przywiozlam sobie z biedronki ;-) nawet dobre byly :tak:
 
kroma biedulko:sorry2:
wlasnie podsunelysciemi pomysl na jutrzejszy obiad, zrobie pierogi z truskawkami a dla dzieciakow jeszcze z serem:-)
owca a chodzilam z m oddac buty bo kupil ostatnio ale wymienilismy na inne i ciagle cos wlasnie siedzie z siostrzencem bo sis musiala cos zalatwic
 
Dziewuszki korzystając z okazji że mam Was proszę Was o rozpowiadanie - pocztą pantoflową - że wróżę :-)
Byłabym bardzo wdzięczna. Muszę się rozgłaszać, bo jakoś trzeba się wzbić... wiecie a co fajnego czekam?
Aż fizycznie oko w oko ktoś do mnie przyjdzie "obcy" po wróżbę. Bo wróżę poprzez internet wszelaka forma + dwie koleżanki z wioski. Fajnie tak z człowiekiem oko w oko współpracować by było... wiem, że taka szansa będzie i czekam na nią a żeby przyspieszyć działam w tym kierunku i proszę więc Was o wsparcie i rozpowiadaniu że znacie wróżkę :-) Będę wdzięczna. Proszę tylko o dobre opinie :-D :-D :-D innej "pomocy" nie chcę :-D

to się rozpisałam a tak z przyziemych spraw, córcia spała mi prawie 3 godz właśnie wstała. Poduszkę jej zmieniałam tak mi się pociła i gorączke chyba miała.... właśnie wstała. Hmmm oby nic się nie działo bo ona mi w dzień nie sypia :sorry2:
 
kroma dzięki za życzonka. Zdrówka dla was!
owca a nie byliśmy na tym festynie bo za późno się o nim dowiedziałam, dopiero wieczorem jak szłam z m to przeczytaliśmy że "był":sorry2:
 
reklama
witam wieczornie
teraz jedne z najdłuzszych dni w roku niestety za tydzien juz beda coraz krótsze-ironia;-):-D
a nam sie chyba szykuje weekend nad morzem-tralala:-D:-D
 
Do góry